Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Інтелектуальніше

  освітлення

  складів

  Гнучка й інтелектуальна енергозберігаюча система

  Переваги системи

    Зменшення потреби в технічному обслуговуванні

  Світлодіодні світильники, які використовуються в нашій системі GreenWarehouse, відомі своєю надійністю. Завдяки зонуванню, датчикам присутності й системам керування, які продовжують строк їх служби, можна ще більше економити енергію та кошти, що значно знижує вартість володіння порівняно з традиційними системами освітлення.

    Здоров’я й гарне самопочуття

  Що краща якість світла, то більше відчуття комфорту. Люди, які добре себе почувають, краще працюють. Продуктивність зростає, і всі задоволені. Наше світлодіодне освітлення приміщень із високими стелями забезпечує більш рівномірне заповнення світлом без темних областей із кращою кольоропередачею. Завдяки цьому співробітники почуваються комфортніше, і клієнти це відчувають.

    Скорочення викидів парникових газів в атмосферу

  Організаціям доводиться все частіше замислюватися над скороченням викидів парникових газів в атмосферу. Наша ефективна система освітлення GreenWarehouse дає змогу зменшити цей показник, а також заощадити до 50% електроенергії. Це свідчить про те, що освітлення може значно сприяти скороченню як витрат, так і викидів парникових газів.

  Просте керування

   

  Можливість зменшення яскравості світлодіодів поєднується з бездротовим керуванням. Тоді як вартість і складність упровадження дротових систем керування може бентежити, наша бездротова система відрізняється простотою, оскільки ми об’єднали все в один вузол і максимально полегшили процес установлення, уведення в експлуатацію й повсякденного використання.

  Досягнення комерційних цілей

   

  Ми розуміємо, які труднощі перед вами виникають як у сфері комерції, так і з точки зору освітлення. Наш величезний досвід роботи у сфері освітлення – прекрасна основа для постійних інновацій. Компанія Philips витрачає на розробку нової продукції більше, ніж будь-яка інша освітлювальна компанія (близько 7% обороту), і всіма силами прагне підвищити ефективність вашого бізнесу.

  Короткий погляд на економію енергії та коштів

  Типовий показник рентабельності
  Можлива економія енергії та коштів
  Додаткова економія енергії в разі постійної світловіддачі

  Швидке повернення інвестицій

   

  Середній строк окупності системи Philips GreenWarehouse становить усього три роки, оскільки сукупна ефективність світлодіодів, системи керування та зонування забезпечує економію енергії та коштів до 50%. Постійна світловіддача – зменшення надмірної яскравості світла до потрібної кількості люменів із моменту встановлення – може забезпечити додаткові 10% економії енергії.

  Економія до

  220 000 євро

  за 10 років

  Сукупна вартість володіння за 10 років

  Приклад повернення інвестицій за 10 років