Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Інтелектуальніше 
  освітлення складів

  Гнучка й інтелектуальна енергозберігаюча система

  Ідеальне пакетне рішення
  для складів

   

  Високі стелі означали високі ціни: установлення й технічне обслуговування світильників спустошували бюджет; елементи ж керування лише ускладнювали систему. Відтепер усе змінилося.

  Одне просте рішення


  Система GreenWarehouse – це просте комплексне рішення, яке включає три типи світлодіодних світильників з регульованою яскравістю, а також бездротову систему керування, що забезпечує зручну настройку й переналаштування зон залежно від потреб.


  Наша система відповідає вимогам завтрашнього дня й допоможе досягти максимальної ефективності освітлення складів.

  Спроектовано для вас


  Складські приміщення мають різні розміри та форму. Які б не були ваші вимоги, наша інтелектуальна система Philips GreenWarehouse допоможе освітити приміщення раціонально й ефективно. Але найбільша перевага полягає в тому, що вона постачається єдиним пакетом, розробленим за вашими вказівками, а відсутність дротів забезпечує просте встановлення й уведення в експлуатацію, а також переналаштування за необхідності.

  Один інтелектуальний пакет


  Ми розробили єдиний пакет, що складається з трьох різних типів світильників (Philips GentleSpace для загального освітлення відкритих просторів, Philips Maxos LED і Philips Pacific LED для стелажів) і бездротової системи керування. Ми можемо адаптувати пакет відповідно до особливостей ваших складів, якого б розміру вони не були. Тобто ви маєте можливість повністю масштабувати систему.

  Просто й вигідно


  Придбати систему більш вигідно, ніж окремі компоненти. Усе, що вам потрібно, міститься в одному пакеті, який дуже просто замовити й установити. Це ідеальний рецепт рентабельної модернізації або початкової організації освітлення приміщення зі стелями висотою до 12 метрів.

  Оснащення нових будівель або модернізація старих


  Наша система розроблена для швидкого впровадження та простого встановлення, незалежно від того, чи це оснащення нового приміщення, чи реконструкція з використанням ефективнішого точкового рішення. Ви можете встановити й увести в експлуатацію систему самостійно, або ж ми можемо взяти цю роботу на себе.