Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Системи освітлення для

  офісів і промислових підприємств

  Освітлення в офісах і промислових приміщеннях має величезний вплив на самопочуття, продуктивність і активність працівників. Ефектно освітлені й привабливі приміщення справляють краще враження, допомагають залучати й утримувати цінних працівників, а також підвищують загальну вартість об’єкта.

   

  Мережеві системи освітлення Philips дозволяють гнучко й точно керувати освітленням в установі, що дає змогу забезпечити оптимальні рівні освітлення для безпечного й ефективного виконання завдань. Завдяки інтеграції світильників із сучасними елементами керування й комплексними системами контролю ви можете оптимізувати виконання робочих процесів, заощаджуючи разом із цим енергію та задовольняючи потреби співробітників.

   

   

  Підвищення загальної вартості об’єкта

  Точні статистичні дані для ефективного управління  

   

  У мережевій системі освітлення інтелектуальні світильники інтегровані в IT-середовище й інфраструктуру живлення об’єкта. Оскільки освітлення встановлюється практично скрізь, де бувають люди, система освітлення може служити широко розповсюдженою платформою передачі даних.

   

  Оснастивши системи освітлення вбудованими датчиками, керівники підприємств можуть отримати статистичні дані про використання простору для прийняття обґрунтованих рішень. Керуючі об’єктами можуть використовувати ці дані для оптимізації подачі освітлення та розподілу інших ресурсів, таких як опалення, вентиляція й кондиціонування повітря (ОВКП) і прибирання, наблизивши досягнення цілей, пов’язаних зі стійким розвитком і скороченням витрат.

  Передача контролю над робочим середовищем

   

  Мережеві системи освітлення дають змогу працівникам в офісах і промислових приміщеннях повністю контролювати свій робочий простір.

   

  За допомогою додатка для смартфонів та інформації про позицію офісні працівники можуть контролювати освітлення у своїх конкретних робочих зонах відповідно до індивідуальних уподобань, навіть в офісах із відкритим плануванням. Завдяки підвищенню якості освітлення й рівня комфорту, а також контролю над навколишнім середовищем робочий процес стає приємнішим і продуктивнішим.

  Контури будівлі – освітлення офісів

  Освітлення працює краще за умови належного поєднання з іншими системами

   

  Мережеві світлові рішення дають змогу спростити й оптимізувати робочі процеси для керування всією системою освітлення будівлі. Але цінність мережевих систем освітлення Philips не лише в цьому.

   

  Відкритий підхід передбачає можливість інтегрування мережевих систем освітлення Philips із системами автоматизації будівлі й іншими системами об’єкта. Керування освітленням стає одним з аспектів системи, що включає інші важливі служби, такі як керування ОВКП, технічне обслуговування, природне освітлення, моніторинг середовища та хімічних речовин, а також дотримання нормативних вимог.

   

  Оскільки мережеві системи освітлення Philips поєднуються з іншими системами ресурсозабезпечення, ви можете відповідно до своїх потреб створювати гнучкі рішення, які допоможуть збільшити загальну вартість об’єкта та залучати й утримувати цінних орендарів.

  Освітлення працює краще за умови належного поєднання з іншими системами

  Ваш офіс буде працювати на вас  

  Робочий простір стає яскравішим  

   

  Освітлення офісів може бути не лише функціональним. Світлові текстильні панелі Luminous Textile, інтерактивні килимові покриття, налаштовуване світлодіодне освітлення (біле та з динамічно змінюваними кольорами) допомагають створювати приголомшливе середовище та креативні робочі зони, які підвищують задоволеність і продуктивність співробітників.

  Технологія HealWell для покращеного контролю зони освітлення

  Освітлення шляху до успіху

   

  Відповідно до останніх досліджень, існує важливий зв’язок між світлом і циркадними ритмами (’внутрішніми годинниками’), що керують нашими циклами сну й неспання, бадьорості й розслаблення. Належним чином організоване освітлення, а саме правильний тип і кількість світла в потрібний момент та протягом потрібного часу, може мати позитивний вплив на концентрацію, розслаблення, характер сну, а також загальний стан здоров’я й самопочуття.

  Світлодіодне освітлення з налаштовуваним колірним спектром і системи керування світлом за часом від компанії Philips дають змогу створювати оптимальне освітлення в приміщенні. Завдяки необхідній кількості світла потрібної довжини хвилі ваш офіс стає ідеальним місцем для роздумів, творчості й співпраці протягом усього дня.

  Альтернативний текст: Системи керування освітленням Philips у дії

  Належне освітлення в будь-якій ситуації

   

  Системи освітлення Philips, оснащені простими, але ретельно організованими засобами керування, дають змогу спрямовувати світло залежно від призначення у різних областях і зонах вашого підприємства. Робоче та загальне освітлення, освітлення конференц-залів, приміщень для проведення зустрічей, коридорів і критих автостоянок вимагають різної мінімальної й ідеальної кількості світла. Настроювання світлових сцен і зменшення яскравості світла за часом – простий і гнучкий спосіб забезпечити оптимальне освітлення в кожному випадку.

  Інтеграція із системами виявлення присутності, датчиками руху й зайнятості, засобами керування природним освітленням і затіненням, а також іншими інтелектуальними системами дає змогу компаніям досягти максимальної енергоефективності без необхідності жертвувати комфортом і якістю освітлення.

   

  Вибір системи, що підходить саме вам


  Жодних універсальних рішень

  Розробка системи освітлення від Philips починається з вас – вашого бізнесу, вашої організації, ваших цілей.

   

  Експерти із систем Philips разом із вами з’ясовують, які можливості системи потрібні саме вам, а потім допомагають розробити систему, що відповідає цим потребам як зараз, так і в майбутньому з урахуванням розвитку й змін вашого бізнесу.

   

  Знайти місцевого експерта із систем Philips

  Проектування системи освітлення

  світильники + елементи керування + послуги + підтримка

  Пакетні пропозиції

  Проекти