Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Мережеве вуличне освітлення

  CityTouch

  CityTouch

   

  Ви б хотіли, щоб вуличне освітлення автоматично працювало довше чи навпаки вимикалося, коли це потрібно? Вам би хотілося легко контролювати споживання енергії вашими ліхтарями онлайн і визначати, які з них потребують ремонту? Чи не було б чудово повністю контролювати освітлення міста, настроювати графіки його ввімкнення та вимкнення, а також за потреби визначати рівень яскравості? Хіба не зручно було б мати доступ до графічних відображень даних та інструментів аналітики для обґрунтування своїх рішень?

   

  Ми впевнені, що такі можливості здатні покращити рівень екологічної безпеки й ефективності споживання енергії та зрештою підвищити якість життя в місті. Саме тому ми створили CityTouch.

   

  Програмне забезпечення CityTouch призначене для керування системою вуличного освітлення. Воно включає кілька простих додатків на базі веб-інтерфейсу, що дають змогу керувати вуличним освітленням і аналізувати дані про роботу системи.

  Відео, присвячене CityTouch

  Додатки CityTouch


  Програмне забезпечення CityTouch пов’язує всі елементи вашої інфраструктури освітлення, створюючи нові можливості для економії коштів, підтримання безпеки жителів і покращення ефективності роботи.


  CityTouch включає два додатки на базі веб-інтерфейсу:

  Програма зв’язку CityTouch

   

  Інструмент для дистанційного керування освітленням, що дає змогу контролювати світильники через загальнодоступну мобільну мережу. 

   

   

  Докладніше

  На ілюстрації представлено принцип роботи додатка CityTouch LightWave

  Програма автоматизації робочих процесів CityTouch

   

  Інструмент для ретельного контролю елементів інфраструктури вуличного освітлення й керування відповідними робочими процесами. 

   

  У результаті ви отримуєте платформу, що значно спрощує процес керування системою освітлення.

   

  Докладніше

  На ілюстрації представлено принцип роботи додатка CityTouch LightPoint

  Ваш довірений партнер у сфері освітлення

   

  Партнер у сфері освітлення, на якого можна покластися. Понад 120 років роботи в галузі й ретельне вивчення особливостей вуличного освітлення – саме завдяки цьому Philips може допомогти вам набагато швидше досягнути своїх цілей. Досвід міжнародної співпраці з невеликими містами й мегаполісами в усьому світі ми поєднуємо з місцевими технологіями. Рішення CityTouch використовується більш ніж 250 містами в 31 країні. І ця кількість постійно зростає!


  Програмне забезпечення CityTouch розроблено таким чином, щоб його можна було адаптувати відповідно до ваших потреб і масштабів діяльності. Оскільки це рішення створено на основі веб-інтерфейсу, ви завжди матимете доступ до останньої версії. Крім того, ми дуже серйозно ставимося до питання захисту даних. Нами передбачено двоетапну перевірку, зашифровані сеанси користувача й резервне копіювання даних.

  На карті представлено країни, де використовується CityTouch

  Поточні клієнти

   

  Уже використовуйте CityTouch? Увійдіть тут.

   

   

  Пов’язані проекти

  Зв’яжіться з нами

   

  Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

   

  Заповніть форму й уточніть запитання