Пропозиції

  Точність у кожній деталі
  індивідуально складеного плану освітлення

  Професійні послуги

  Аналіз освітлення та індивідуальне проектування

  професійні послуги освітлення – проектування системи освітлення

  Послуги аудиту та проектування

   

  Відмінне освітлення починається з грамотного плану. Щоб допомогти вам прийняти обґрунтоване рішення, компанія Philips спочатку оцінює, наскільки ваше поточне освітлювальне обладнання відповідає вашим потребам в освітленні. Ми проведемо детальний аудит вашої організації, об’єкта чи проекту. Використовуючи зібрані на місці дані, ми запропонуємо вам оптимальний проект освітлення, який відповідатиме вашим вимогам як зараз, так і в майбутньому

  Консультаційні послуги Philips Lighting

  Консультаційні послуги

   

  Знати, яким має бути освітлення, – це одна справа, а знати, як його реалізувати, – зовсім інша. Разом із консультантами Philips ви зможете розробити найефективніший довгостроковий план освітлення. Це може бути будь-яке рішення: від простої заміни старих ламп на світлодіодні до встановлення абсолютно нової системи. Ми також допоможемо вам скласти переконливе комерційне обґрунтування і запропонуємо варіанти фінансування, які не відтягуватимуть кошти від основної діяльності.

   

  Після того як ви розставите пріоритети та визначите цілі для нової системи освітлення, наші консультанти допоможуть узгодити всі деталі. Ви отримаєте детальний робочий проект з урахуванням призначення й технічних особливостей об’єкта, візуалізацію готової системи та макети.

  Проект

  Тунель Sørnes

  Професійні послуги планування та проектування для якісного освітлення

   

  Компанія Philips обладнала 236-метровий тунель Sørnes у норвезькому Алесунді системою адаптивного світлодіодного освітлення. Щоб реалізувати концепцію інтегрованого освітлення, ми пройшли всі етапи від планування та розробки проекту, до введення в експлуатацію.

  Маєте запитання або пропозиції?

  Зв’яжіться з нами в будь-який час.
  Ми раді кожному!