Пропозиції

  Послуги освітлення,
  що відповідають потребам вашого бізнесу

  Послуги з освітлення, які варті уваги


  Сучасні технології освітлення можуть значно більше, ніж просто давати світло. Компанія Philips іде в авангарді змін, пропонуючи інноваційні індивідуальні рішення якісного освітлення з високоефективними показниками експлуатації за мінімальних витрат на електроенергію.

   

  У рамках своїх послуг Philips пропонує оцінку наявного освітлювального обладнання, створення нового плану освітлення, регулярне обслуговування, віддалену підтримку та гарантовану продуктивність. У партнерстві з Philips ваша система освітлення стане невід’ємною складовою успіху вашої компанії. Ми подбаємо про освітлення, щоб ви могли дбати про свій бізнес.

  Виберіть план обслуговування відповідно до своїх потреб в освітленні

  професійні послуги – послуги з освітлення Philips
  Професійні послуги
  Аналіз освітлення та індивідуальне проектування

   

  Плануєте оновити освітлювальне обладнання? Ми врахуємо ваші потреби та побажання, проведемо оцінку наявних систем освітлення, ознайомимо вас із результатами аналізу та дамо рекомендації щодо оптимізації плану освітлення. Це може бути будь-яке рішення: від простої заміни старих ламп на світлодіодні до встановлення абсолютно нової системи.

  Регулярне обслуговування – послуги Philips
  Регулярне обслуговування
  Збільште термін служби системи освітлення

   

  Інфраструктура освітлення – один із найцінніших і ключових активів вашої організації, тож ви напевно хочете захистити ці інвестиції. Виберіть підходящий план обслуговування та віддаленої підтримки, і ми допоможемо вам збільшити термін служби обладнання та оптимізувати його роботу, щоб зменшити кількість збоїв та непередбачені витрати.

  проектні послуги – аутсорсинг інфраструктури освітлення
  Послуги віддаленого керування
  Оптимізована робота системи освітлення

   

  Якщо ви не хочете перейматися обслуговуванням системи освітлення, ви можете передати керування її інфраструктурою компанії Philips. У пакет послуг віддаленого керування включено всю роботу: від початкового проектування та встановлення до технічної експлуатації та обслуговування. Крім того, ми беремо до уваги еколого-економічну сталість і допоможемо зменшити викиди парникових газів.

  Дізнайтеся, на що здатні системи освітлення…

  Маєте запитання або пропозиції?

  Зв’яжіться з нами в будь-який час.
  Ми раді кожному!