Вы находитесь на сайте световых решений Philips lighting. Для вас доступна локализованная версия.
Предложения

  Дізнайтеся,
  як світлодіодні лампи наповнять ваш будинок природним денним світлом

  Чисте і красиве світлодіодне світло

  Високий індекс передачі кольору - це гарантія високої якості світлодіодного освітлення Philips, при якому кольори завжди залишаються природними.

   

  Тепле і яскраве світло робить інтер'єр більш гармонійним і оживляє кольори, а завдяки довгому терміну служби і високій надійності часта заміна ламп не потрібно. Класична форма і сучасна світлодіодна технологія - ось що відрізняє ці лампи і робить їх по-справжньому унікальними. Природне перенесення кольорів і стабільний світловий потік протягом всього терміну служби лампи дозволить вам насолоджуватися теплим затишним світлом ще довгі роки.

   

  Дізнайтеся більше про індекс передачі кольору і його значенні при виборі джерела освітлення для вашого будинку.

  led-cri-png

  Що таке індекс передачі кольору?

   

  Вплив джерела світла на передачу кольору виражається індексом передачі кольору (CRI) за шкалою від 0 до 100. Природне денне світло має індекс CRI 100 і використовується як еталон при порівнянні будь-яких інших джерел світла.

  led-cri-2-png

   

  Індекс CRI світлодіодних продуктів Philips завжди більше 80 (значення, близьке до індексу CRI сонячного світла), що забезпечує правильну і природну передачу кольорів.

  Люмен і потужність в ватах

   

  Люмен і потужність в ватах - важливі характеристики при оцінці енергоспоживання джерела світла. Простими словами: світлодіодній лампі потрібно набагато менше енергії (ват) для забезпечення такого ж світлового потоку (люмен).

   

  Приклад: для світлового потоку в 115 лм світлодіодній лампі потрібно лише 2,5 Вт, а звичайній лампі - 15 Вт (в 6 разів більше енергії).

   

  Подивіться це відео, щоб дізнатися більше про вати і люмени.

  Люмен і потужність в ватах