Вы находитесь на сайте световых решений Philips lighting. Для вас доступна локализованная версия.
Предложения

  Відкрийте
  переваги енергозберігаючих світлодіодних ламп

  Енергоефективні світлодіодні лампи

  Довгий термін служби світлодіодних ламп Philips означає, що вам не доведеться часто міняти лампи. Їх енергоефективність дозволить скоротити витрати на електроенергію.

   

  Ці лампи споживають на 80% менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання, випромінюючи при цьому звичне і приємне тепле світло. Термін служби світлодіодної лампи Philips становить до 15 000 годин, що відповідає загальному терміну служби 15 ламп розжарювання. В результаті міняти лампи доводиться значно рідше, що скорочує кількість відходів. Ваш будинок гідний найкращого, тому рішення Philips - ваш вибір.

  energy-saving-image-transparent

  Енергозберігаючі світлодіодні світильники

   

  Світлодіоди - це екологічне рішення. По-перше, світлодіоди витрачають на 90% менше енергії в порівнянні з традиційними лампами при однаковому світловому потоці.

   

  При покупці світлодіодних ламп або світильників Philips ви відразу починаєте економити - з кожною заміною звичайної лампи на світлодіодну будуть скорочуватися витрати на електроенергію.

  Довгий термін служби

  Довгий термін служби

   

  Світлодіоди мають більш довгий термін служби, тому вам не доведеться постійно замінювати лампи. У довгостроковій перспективі це значно скорочує грошові витрати і кількість відходів.

   

  Світлодіодні лампи служать до 15 разів довше в порівнянні зі звичайними джерелами світла. Звичайна лампа працює близько 1000 годин, а світлодіодні лампи Philips прослужать до 15 000 годин – тобто 15 років!

  Люмен і потужність в ватах

   

  Люмен і потужність в ватах - важливі характеристики при оцінці енергоспоживання джерела світла. Простими словами: світлодіодній лампі потрібно набагато менше енергії (ват) для забезпечення такого ж світлового потоку (люмен).

   

  Приклад: для світлового потоку в 115 лм світлодіодній лампі потрібно лише 2,5 Вт, а звичайній лампі - 15 Вт (в 6 разів більше енергії).

   

  Подивіться це відео, щоб дізнатися більше про вати і люмени.

  Люмен і потужність в ватах