Вы находитесь на сайте световых решений Philips lighting. Для вас доступна локализованная версия.
Предложения

  Відкрий
  всі різновиди світлодіодних світильників з регульованою яскравістю

  Світлодіодне освітлення з регульованою яскравістю

  Можливість регулювання яскравості джерела освітлення дозволяє створювати в будинку ідеальну атмосферу для будь-якого випадку. Тепле, яскраве, приглушене, затишне - міняйте освітлення під ваш настрій за допомогою світлодіодних рішень Philips.

   

  Освітлення - це простий і практичний спосіб поліпшити атмосферу в будинку. Зручні і гнучкі світлодіодні рішення Philips з регульованою яскравістю дозволяють легко створювати приємну атмосферу.

   

  Широкий асортимент продукції Philips з регульованою яскравістю дозволяє легко налаштувати освітлення в приміщенні. Навіть при низькому рівні освітленості вироби Philips забезпечують рівний і чистий світ. Наші лампи з регульованою яскравістю - це ідеальна заміна ламп розжарювання і галогенних ламп з точки зору якості світла, сумісності та світлового потоку.

   

  Чи шукаєте ви ідеальні лампи з регульованою яскравістю або хочете замінити наявні лампи, з нашими рішеннями ваш будинок стане ще затишніше і світліше. Від декоративного до робочого освітлення - світлодіодні рішення Philips відмінно справляються з будь-яким завданням.

  Вибір правильної лампи з диммером

   

  Якщо ви хочете регулювати яскравість світлодіодного освітлення, вам потрібна лампа з диммером.

   

  Світлодіодні лампи з регульованою яскравістю дозволяють змінювати кількість світла для створення ідеального настрою. Перегляньте відео, щоб дізнатися більше про настроювання яскравості та вибрати правильну лампу з диммером.

  Світлодіодне освітлення з регульованою яскравістю

  Часті питання про світлодіодне освітлення з регульованою яскравістю

  Який тип димера підходить для моєї світлодіодної лампи?

  dimmable-gold-small

   

  Якщо на упаковці стоїть золотий значок регулятора яскравості, з продуктом можна використовувати будь-який диммер з фазовим керуванням, який продається в Європі. Кількість світла може бути знижено до 0-2% від максимального вихідного світлового потоку.

  dimmable-silver-small

   

  Якщо на упаковці стоїть сріблястий значок регулятора яскравості, продукт сумісний з деякими диммерами з фазовим керуванням (з відсіченням фази по задньому фронту).

   

  Компанія Philips протестувала велику кількість європейських регуляторів яскравості на сумісність зі своїми освітлювальними приладами. Ці регулятори яскравості вказані в списку сумісності в порядку ефективності.

   

  Для всіх цих регуляторів яскравості гарантується оптимальна продуктивність при підключенні до світлодіодних світильників Philips з сріблястим (не більше трьох ламп) і золотим (не більше шести ламп) значком регулятора яскравості.

  Який тип димера підходить для моєї світлодіодної лампи і лампи акцентного освітлення?

   

  Philips пропонує ряд ламп і джерел акцентного освітлення з регульованою яскравістю, які були протестовані на сумісність з великою кількістю європейських диммеров.

   

  Зверніться до списку сумісності з лампами і джерелами акцентного освітлення, щоб дізнатися, які диммери рекомендовані Philips.

   

  Для всіх цих регуляторів яскравості гарантується оптимальна продуктивність при підключенні до світлодіодних світильників Philips з сріблястим (не більше трьох ламп) і золотим (не більше шести ламп) значком регулятора яскравості.

  Рівень освітлення змінюється протягом дня. Це може вплинути на роботу вироба?

   

  У певні періоди дня електроенергетичні компанії використовують пульсації для перемикання між денним і нічним режимами. Крім того, перешкоди в електромережі може створювати включення пилососа. Це не завдасть шкоди виробу.

  Чи можна використовувати один димер одночасно зі світлодіодними і люмінесцентними лампами або іншими індукційними джерелами світла?

   

  Ні, при цьому виникнуть небажані ефекти (наприклад, мерехтіння).

  Чому димер гуде?

   

  Димер містить електронні компоненти для запобігання мерехтіння і радіоперешкод. Це обов'язкові елементи, але вони можуть гудіти. Це пов'язано з використовуваними матеріалами і фізичними обмеженнями. Це нормально. При розробці продукти пройшли перевірку на рівень шуму і відповідають встановленим обмеженням.

  Як уникнути перешкод в звуковому устаткуванні?

   

  Якщо кабелі живлення використовуються разом з кабелями акустичних систем, можуть виникати перешкоди. Щоб уникнути цього, розмістіть вхідні кабелі лампи і аудіосистеми на більшій відстані один від одного.

  Як стабілізувати світловий потік?

   

   

  У багатьох нових димерів є гвинт для ручного регулювання рівня навантаження. Якщо він знаходиться в неправильному положенні, можуть виникнути небажані ефекти (наприклад, гудіння або мерехтіння). Відрегулюйте положення гвинта для стабільного світлового потоку. Якщо вам потрібна додаткова допомога, зверніться до Центру обслуговування клієнтів Philips.

   

  how-to-adjust-your-dimmer