Вы находитесь на сайте световых решений Philips lighting. Для вас доступна локализованная версия.
Предложения

  Створіть необхідну атмосферу за допомогою галогену

  Галогенне світло є екологічно чистим і вирізняється своєю яскравістю. Воно створює гарні контрасти і освітлює простір чистою, світлою атмосферою. Галогенові лампи Philips доступні у великій різноманітності форм і розмірів і призначені для широкого спектру світильників і застосувань.

   

  Наші лампи серії Halogen EcoClassic мають таку ж форму, як і традиційні лампи розжарювання, але відрізняються від останніх своєю яскравістю та довговічністю. Лампи EcoClassic є найбільш природною альтернативою лампам розжарювання

   

  Переглянути всі галогенові лампи Philips

  Історія
   

  У 1955 році інженери компанії Philips розробили лампу, в якій використовувався галогеновий бром. Ця лампа виявилася більш ефективною, ніж йодова, і її взяли за стандарт. Майже 60 років потому фахівці компанії Philips удосконалили технологію використання галогену, що призвело до появи знаменитих галогенових ламп у наш час.


  Переглянути всі галогенові лампи Philips

   

  Принципи роботи наших галогенових ламп
   

  Галогенові лампи відомі як кварцові та вольфрамові галогенові лампи. Вони є покращеною формою всім відомих ламп розжарювання. У галогенових лампах, як і у стандартних ламп розжарювання, використовується вольфрамова нитка, проте, галогенові лампи такої ж потужності у ватах мають менший розмір, а в колбі містять галогеновий газ. Скляні колби галогенових ламп виробляють із плавленого кварцу, скла з високим вмістом кварцу або алюмосилікату. Ці матеріали міцніші, ніж звичайне скло, адже вони мають утримувати високий тиск. Температура в лампі швидко збільшується. Галогени перетворюються в газ за порівняно низьких температур. Галоген являє собою одновалентний елемент, який легко утворює негативно заряджені іони. Існує п’ять типів галогенів: фтор, хлор, бром, йод і астат. Галогенові лампи мають компактний розмір і високу світлосилу.

   

  Більша яскравість завдяки галогеновому освітленню  

   

  Шукаєте лампу, яка б миттєво спалахувала на повну яскравість? Бажаєте регулювати кількість світла відповідно до своїх потреб?

  Галогенові лампи саме для вас.
   

  • Неперевершена якість світла та чудова кольоропередача (Ra=100)

  • Яскравість регулюється від 0 до 100 % на всіх рівнях

  • Миттєве світло, без очікування розігріву

  • Низька вартість заміни завдяки більш тривалому терміну експлуатації

  • Компактний розмір для різноманітних застосувань

  • Подовжений термін експлуатації в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання

  Ці лампи доступні в широкому розмаїтті форм і розмірів, тому ви точно знайдете лампу, яка відповідатиме вашим особистим потребам.


  Переглянути весь асортимент галогенових ламп Philips

  Популярні вироби

  Перегляньте наші популярні вироби та виберіть лампу, яка задовольнить ваші потреби


  FAQ

   

  Докладніше про галогенові лампи Дізнайтеся більше, прочитавши відповіді на п’ять найчастіших питань.

   

   

  1. Які переваги мають флуоресцентні лампи?

  Компактні флуоресцентні лампи довше служать і споживають менше електроенергії, ніж звичайні лампи розжарювання. Вони ідеально підійдуть вам, якщо ви шукаєте простий спосіб економії енергії та зменшення суми рахунків за освітлення.
   
  2. Який у них термін експлуатації?


  Термін експлуатації флуоресцентних ламп становить від 6 000 до 15 000 годин використання, тому вони не потребують частої заміни. Для порівняння, типові лампи розжарювання, як правило, розраховані на використання протягом не більше 1 000 годин.

   

  Фактичний термін експлуатації буде залежати від частоти циклів ввімкнення/вимкнення та операційного середовища (дуже холодне або спекотне навколишнє середовище може призвести до скорочення терміну експлуатації).
   

  3. Де використовуються трубки?

  Трубка — це дуже популярна форма, яка ідеально підходить для функціонального освітлення та, як правило, використовується для освітлення робочих зон або великих областей, таких як коридори або гаражі, де лампа менш помітна.
   
  4. Де використовуються спіральні лампи?

  Компактна спіральна форма ідеально підходить для невеликих світильників. Це гарний вибір, якщо вам потрібно збільшити світловіддачу, щоб додати простору яскравості.
   
  5. Де використовуються лампи стандартної або декоративної форми?

  Стандартні лампи мають найбільш знайому "А-форму", вони ідеальні для створення затишної атмосфери та в основному використовуються в настільних лампах і стельових світильниках. Лампи декоративних форм добре пасуватимуть до декоративних світильників, в яких лампу добре видно.
   
  6. Що робити, коли флуоресцентна лампа перестане працювати?

  Компактні флуоресцентні лампи належать 
  до спеціальних відходів. Віднесіть їх до місцевого центру прийому відходів для утилізації.
   


  Важливо знати

   

  Вибираєте галогенову лампу? Ми пояснимо, чому це гарний вибір

   

   

  Галогенові лампи дають чисте, природне, яскраве та тепле світло, яскравість якого можна повністю регулювати.

  Великий асортимент дозволить знайти потрібну лампу, яка відповідатиме вашим особистим потребам і підійде для використання у ваших світильниках.

  Галогенові лампи — від ламп звичного дизайну до рефлекторних ламп для особливих пристроїв — пропонують широкий вибір світлотехнічних можливостей ламп будь-якого типу та забезпечують до 30 % більшу ефективність, ніж класичні лампи розжарювання.

  Коротко про головне

  Якщо ви бажаєте швидко та просто замінити класичні лампи у своєму домі, але

  хочете і далі насолоджуватися якісним ясним, яскравим, теплим світлом, до якого звикли, — галогенові лампи ідеально вам підійдуть.
   

  Асортимент галогенових ламп

  Потрібна допомога? Вибір лампи

  Щоб дізнатися більше про Світлотехніку Philips, перегляньте наші відео або клацніть тут
  Світлодіодні лампи

  Світлодіодні лампи

   

  Світлодіодні лампи допоможуть прикрасити будь-який житловий простір красивим теплим білим світлом. Із цього посібника ви дізнаєтеся, які необмежені можливості освітлення можуть запропонувати світлодіодні лампи. Використовуючи світлодіодні лампи, ви можете заощадити до 90 % енергії та грошей.

  Світловий ефект

  Світловий ефект

   

  Погляньте, як на світловий ефект лампи впливає її покриття, і дізнайтеся, як це може допомогти вам досягти бажаного освітлення. Матові лампи дають розсіяне світло. Лампи без покриття виробляють яскраве природне тепле світло.

  Енергозберігаючі лампи

  Енергозберігаючі лампи

   

  Енергозберігаючі лампи, також відомі як компактні флуоресцентні лампи, споживають менше енергії, ніж класичні лампи, і виробляють таку ж кількість світла. Подивіться, як за допомогою енергозберігаючих ламп можна створити гарні світлові ефекти та правильну атмосферу, які відповідатимуть вашому настрою та допоможуть зменшити суму рахунків за освітлення.

   

  Галогенні лампи

  Галогенні лампи 

   

  Галогенними лампами можна швидко та просто замінити класичні лампи. Дізнайтеся про величезний вибір можливостей освітлення, який пропонують галогенні лампи, забезпечуючи таку ж якість теплого яскравого світла, як і класичні лампи. Галогенними лампами можна швидко та просто замінити класичні лампи Енергозберігаючі лампи — Як вибрати технологію освітлення.

  У світлі софітів

  Переглянути інші продукти для освітлення