Вы находитесь на сайте световых решений Philips lighting. Для вас доступна локализованная версия.
Предложения

  Зовнішнє освітлення

  Дізнайтеся про можливості зовнішнього освітлення

  Відео "Приведення саду до життя вночі"

  Зовнішнє освітлення

  Перші теплі промені весняного сонця спокушають більшість із нас провести час надворі, у саду. Звичайно, це природно. Дні стають довшими, а ароматні (літні) вечора запрошують залишитися на відкритому повітрі. Гарне енергозберігаюче зовнішнє освітлення допоможе зробити сад прекрасним місцем для зустрічі із близькими людьми та розваг.

   

  Термін "Зовнішнє освітлення" не зовсім виражає рівень якості та дизайну асортименту освітлювальних пристроїв для зовнішнього використання з колекції Ecomoods. Окрім привабливих переваг, що стосуються споживання енергії, слід зазначити, що наші вироби для зовнішнього освітлення виготовляються з використанням високоякісних і довговічних матеріалів. І ще вони мають сучасний дизайн.

   

  Незабутні літні вечори завдяки стильному зовнішньому освітленню

   

  Барбекю, вечірки в саду та нічні пікніки тощо. Завдяки зовнішньому освітленню із серії Ecomoods сад перетворюється на найкраще місце для проведення ароматних літніх вечорів разом із родиною та друзями. Тепле біле світіння дозволить вам залишатися на терасі та милуватися садом до пізнього вечора. Ще й у безпечний для зовнішнього середовища спосіб, звичайно.

   

  На додаток до гарного та стильного дизайну садові світильники Ecomoods вирізняються надійністю та захистом від негоди, а також мають помірну вартість. За допомогою енергоефективного освітлення можна заощадити до 80 % витрат на освітлення у порівнянні із традиційними типами освітлення. Ми пропонуємо широкий асортимент зовнішніх світильників, тому для кожного саду знайдеться щось цікаве.

  Завжди зручно мати лампу поруч із дверима, які ведуть у двір, або на стелі над внутрішнім двориком. Додайте кілька свічок, і ваш внутрішній дворик готовий до довгого та приємного літнього вечора. Бажаєте також насолодитися іншою частиною саду у вечірній час? Освітіть садову доріжку або весь сад гарними втопленими світильниками або корпусами ламп. Ставок і клумба також фантастично виглядатимуть у проміні світла.

   

  Вам потрібно трохи натхнення для планування зовнішнього та садового освітлення для свого дому? Ознайомтеся з нашими порадами щодо освітлення саду.

   

   

  Зовнішнє освітлення