Вы находитесь на сайте световых решений Philips lighting. Для вас доступна локализованная версия.
Предложения

  Освітлення для кухні

  Дізнайтеся про можливості світла у кухні

  Світильники для кухні

   

  Приготування смачної вечері для рідних чи друзів на яскраво освітленій кухні, незалежно від того, наскільки простора або компактна ця кімната. Щоб випробування нових рецептів і виконання завдань, які потребують точності, наприклад подрібнення та різання, вам знадобиться яскраве, безтіньове загальне освітлення кухні. А коли вечеря буде готова, зберіться за столом, приглушіть світло та насолодіться смачними стравами.

   

  Відмінна функціональність завдяки енергозберігаючим лампам

   

  Philips пропонує широкий асортимент рішень для освітлення кухні, які можуть покращити будь-яку кухонну діяльність, — від точкового освітлення до елегантних підвісних світильників над обіднім столом. Багато наших кухонних світильників розроблені для використання під низькими шафами, на високих стелажах або над областю приготування їжі.

   

  Наші освітлювальні прилади для кухні розроблені із застосуванням новітньої енергозберігаючої технологією та включають різноманіття виробів, — від енергозберігаючих лампочок до потужних світлодіодних ламп. Джерела світла з довгим терміном служби не вимагають частого обслуговування або заміни.

  Поради щодо освітлення кухні


  • Освітлення робочої зони, приховане під шафами, допомагає освітити поверхні, де ви виконуєте такі дії, як подрібнення, різання або змішування.
  • Установіть приховані світильники зверху шаф, щоб проміні світла відбивалися від стін і стелі для створення безтіньового освітлення.
  • Установіть вбудовані світильники над кухонною раковиною, щоб забезпечити достатнє освітлення цієї робочої області.
  • Спробуйте акцентувати світло на таких областях, як кухонний стіл, за допомогою направленого освітлення зі стелі. Це створить більшу контрастність і додасть нотку чарівності.

  Популярне освітлення для кухні