Вы находитесь на сайте световых решений Philips lighting. Для вас доступна локализованная версия.
Предложения

  Освітлення

  для домашнього кабінету та навчання

  Дізнайтеся про можливості світла у домашньому кабінеті та в місці для навчання

  Освітлення для домашнього кабінету та письмового стола

   

  У наш час ми всі багато часу проводимо за комп’ютером — працюючи або відповідаючи. Залишатися зосередженими вам допоможе правильне освітлення вашого домашнього кабінету.

   

  Ми пропонуємо широкий асортимент настільних, настінних і напільних ламп, які задовольнять будь-які потреби. Студенти можуть вибрати барвисті та забавні настільні лампи, які пасуватимуть до їхнього навчального місця або спальні. Якщо ви шукаєте більш елегантну лампу, наші ергономічні та привабливі настільні лампи, безумовно, припадуть вам до смаку.

   

  Світильники для навчання — з турботою про очі

   

  Наші настільні лампи випромінюють яскраве світло та забезпечують очам достатню підтримку, тому вам легше буде залишатися зосередженими. Це також підвищує продуктивність і допомагає під час навчання, роботи та читання. У наших настільних лампах використовуються енергозберігаючі лампочки, вироблені із застосуванням провідних технологій — від екологічної галогенової до новітньої світлодіодної, які випромінюють тепле біле світло, приємне для очей. Завдяки освітленню для домашнього кабінету та навчання від Philips ваші голови залишатимуться ясними година за годиною, а ваша продуктивність покращуватиметься день за днем.

  Поради щодо освітлення домашнього кабінету


  • Розташуйте настільну лампу із протилежної до вашої домінуючої руки сторони, щоб зменшити тіні під час писання або читання.
  • Поверніть екран комп’ютера так, щоб знаходився під кутом до природного денного світла або світлового променя від настільної лампи в нічний час. Таким чином ви уникнете відбиття світла від екрана комп’ютера в очі.
  • Переконайтеся, що ваша настільна лампа має достатню світловіддачу для покриття всієї робочої зони та що ви можете направити світло туди, де воно вам необхідне.
  • Використовуйте світильники для освітлення робочої зони в поєднанні із загальним освітленням, коли пишете або читаєте. Це допомагає вберегти очі від втоми.

  Популярне освітлення для домашнього кабінету та письмового стола