Вы находитесь на сайте световых решений Philips lighting. Для вас доступна локализованная версия.
Предложения

  Освітлення для ванної кімнати

  Дізнайтеся про можливості світла у ванній кімнаті

  Освітлення для ванної кімнати

   

  При виборі освітлення для ванної кімнати можна зіткнутися з певними труднощами. По-перше, вранці освітлення повинно бути досить яскравим для здійснення таких ранкових процедур, як гоління, нанесення макіяжу або надівання контактних лінз. Але з іншого боку, освітлення ванної кімнати має також бути розслаблюючим, якщо ви захочете прийняти заспокійливу ванну в кінці дня.

   

  Безпечні світильники для ванної кімнати ідеально підходять для використання у вологому середовищі

   

  Наші елегантні світильники для ванної кімнати мають ущільнювачі, і тому підходять для використання у вологому середовищі. Ванну кімнату можна розділити на три зони вологості; тому всі наші світильники мають позначки IP23, IP44 або IP65. Ми ретельно підбираємо матеріали та оцінюємо експлуатаційні якості, адже ваша безпека і благополуччя мають дуже важливі для нас.

   

  Показник IP для ванної кімнати

  Високоякісне лампи — енергозберігаюче світло

   

  Philips пропонує широкий вибір освітлювальних приладів для ванної кімнати, які використовують нову енергозберігаючу технологію, — від флуоресцентних енергозберігаючих до потужних світлодіодних ламп.

  Поради з освітлення ванної кімнати


  • Кращий спосіб освітлення дзеркала — зверху та з обох сторін. Освітлення дзеркала має випромінювати світло на обличчя, щоб усунути тіні.
  • Для гоління або нанесення макіяжу бажано доповнити загальне освітлення освітленням робочої зони.
  • Настінний світильник допоможе створити атмосферність, додати акценти та відкрити простір кімнати.
  • Душ — ще одна область для освітлення робочої зони. Додайте один або два вбудованих світильника з показником захисту від проникнення IP65 над душем і поряд із ванною.
  • Установіть світлореглятори, які дадуть вам повний контроль над рівнем потрібного або бажаного освітлення в будь-який момент.

  Популярне освітлення для ванної кімнати