Світлодіодні вуличні ліхтарі мають яскраве та якісне світло
Світлодіодні світильники – це цифрові пристрої, можна сказати – міні-комп’ютери. За допомогою спеціального електронного обладнання їх можна підключити до мережі даних і створити систему освітлення с дистанційним керуванням через мережу.
Світлодіодні світильники з дистанційним керуванням через мережу використовуються для освітлення автомагістралей і вулиць
Такі системи освітлення підключаються до мереж і будинків за допомогою звичайних електричних кабелів чи бездротових технологій або обома способами.
Робітник установлює мережеве обладнання
Мережеві системи освітлення постійно передають дані про експлуатацію, зокрема про енергоспоживання, час роботи, внутрішню температуру, збої, розташування та характеристики точки світла.
Збирання даних датчиків, установлених на світлодіодних ліхтарях
Мережеві системи освітлення можуть доповнюватися датчиками для збирання оперативних даних Освітлювальні прилади, які вже встановлено надворі й у приміщеннях, можна обладнати датчиками та об’єднати в потужну універсальну мережу керування.
Мережеві технології надають повний аналіз операційних даних
За допомогою хмарних сховищ, аналітичних звітів і програмних засобів зібрані системою освітлення дані можна використовувати для аналізу її роботи та навантаження. Ці можливості розкривають безмежний потенціал Інтернету речей.