Інші бренди компанії

Пропозиції

  Дізнайтеся про сучасні можливості мережевого освітлення


  У системах мережевого освітлення ми застосовуємо новий інтелектуальний підхід до використання світлодіодних ламп у поєднанні з інформаційними технологіями. Ми приділяємо особливу увагу якості світла, його енергоефективності та постійно проводимо аналіз роботи обладнання. Завдяки здатності збирати дані та обмінюватися ними ці системи освітлення можуть повністю змінити наше життя.

  Якісне світло
  де й коли потрібно

  Персоналізоване рішення

  Щоб освітлення було якісним, ми підбираємо світлодіодне рішення відповідно до місця використання та призначення. За допомогою комп’ютерних програм і електронних засобів керування параметри освітлення можна персоналізувати відповідно до конкретних потреб.

  Заощадження електроенергії
  до 80%

  Інвестиції в майбутнє

  Збільшення продуктивності та оптимізація роботи за рахунок енергоефективних світлодіодних ламп та Інтернету речей. Дані мережевої системи освітлення допомагають зрозуміти алгоритми навантаження, а система дистанційного керування дає змогу налаштувати графік та інтенсивність освітлення.

  Аналіз даних
  для обґрунтованих рішень

  Знання – це сила

  Скористайтеся можливостями Інтернету речей. Система світлодіодного освітлення с дистанційним керуванням через мережу може відстежувати відключення та вимірювати інтенсивність використання світла. Це допомагає спланувати графік технічного обслуговування та підвищити ефективність її експлуатації. Обладнайте систему освітлення сенсорами, щоб збирати більше аналітичних даних, економити електроенергію тощо.
  connected-lighting

  Подивіться двохвилинне відео
  про нові можливості

  Чи здатне освітлення бути чимось більшим?

  Чи може світло збирати дані?

  Змінювати настрій?

  Реагувати на нашу присутність?

  Зробити бізнес прибутковішим?

  Подивіться та дізнаєтесь.

  Як працює мережеве освітлення

  Мережеве освітлення
  завжди під контролем

  Можливості мережевого освітлення в містах

  Дізнайтеся більше

  Інновації Philips для міст

  Програмне забезпечення CityTouch від Philips призначене для керування системою вуличного освітлення. З його допомогою можна керувати вуличним освітленням і аналізувати дані про роботу системи.

  Інновації Philips для магазинів

  Технології визначення місцезнаходження в світлодіодних лампах допоможуть покупцям краще орієнтуватися в магазині та швидше знаходити потрібні та привабливі товари.

  Партнери Philips у сфері інновацій

  Середовище Інтернету речей швидко розвивається, отже ключ до успіху – це правильний вибір партнерів.

  Інноваційні рішення для Інтернету речей

  Світлотехніка Philips не лише освітлює "розумні" міста, енергоефективні будівлі та інноваційні магазини, вона сприяє постійному розвитку технологій, тому що в реальному часі аналізує дані із захищених мережевих систем освітлення та з Інтернету речей.