Ви переглядаєте веб-сайт Philips lighting. Він доступний вашою мовою.
Пропозиції

  Нагорода City People Light 
  2014

  Нагорода City People Light 2014

  Дізнатися найцікавіше з конкурсу 2014 року.
  Лейпциг

  Перший приз

  Місто Лейпциг отримує перший приз на конкурсі City People Light 2014


  Місто Лейпциг (Німеччина) отримало перший приз за проект реконструкції площі Ріхарда Вагнера на церемонії нагородження 12-го щорічного конкурсу City People Light, яка відбулася 7 листопада 2014 року в місті Дубровник (Хорватія). Проект освітлення був розроблений проектною компанією Licht Kunst Licht (Бонн/Берлін), яка також отримала нагороду.

  Площа Ріхарда Вагнера, яка в Х столітті використовувалася для проведення ярмарків, поклала початок місту Лейпциг. Її архітектура ввібрала в себе історію міста – від часів середньовіччя й до падіння комуністичного режиму. Освітлення створює унікальну атмосферу, тепле біле світло делікатно підкреслює архітектуру міста, підсвічуючи будівлі, скульптурні фонтани та скейт-парк. У результаті вдалося одночасно виконати кілька завдань: створити правильну атмосферу за допомогою сучасного світлодіодного освітлення, зберегти й підкреслити красу старовинних ліхтарів, а також забезпечити значну економію електроенергії для міста.
  Лейпциг
  Коментар від Райнера Берта, представника міста Лейпциг: "Ми хотіли віддати данину історії Лейпцига, а тому оголосили відкритий громадський конкурс на модернізацію вуличного освітлення. Цей проект – чудовий приклад того, як залучати городян та інших зацікавлених осіб до підготовки проекту модернізації міста".

  "Компанії Philips і LUCI започаткували конкурс City People Light більше десяти років тому, щоб відзначати найбільш екологічно безпечні проекти модернізації міського середовища, які творчо використовують світло для поліпшення умов життя городян, а також вражень гостей міста,"- заявив Воїслав Радович, менеджер із систем зовнішнього освітлення компанії Philips, південна частина Центральної та Східної Європи. "Проекти, представлені цього року, відрізняються неабиякою якістю. Їх можна вважати новим стандартом для міст майбутнього. Інноваційність проекту Лейпцига полягає не тільки в залученні городян до збору ідей і підвищенні благоустрою та безпеки міста, але й в умілій реалізації завдання зберегти й виділити складні історичні архітектурні об’єкти із застосуванням сучасних технологій освітлення".

  Проект освітлення:
  Licht Kunst Licht
  www.lichtkunstlicht.com/en/
  Копенгаген

  Другий приз

  Міст Bicycle Snake, Копенгаген, Данія


  Bicycle Snake – довгий, звивистий міст червоного кольору для велосипедистів. Ця унікальна велосипедна доріжка розташована над пристанню, тому з неї відкривається чудовий вид. Завдяки їй велосипедисти й пішоходи не заважають один одному. У нічний час міст м’яко підсвічується ліхтарями, убудованими в перила, які перетворюють його на яскравий архітектурний елемент. Особливе враження на журі справило те, що світло використовується економно, засліплення немає, а для створення світлових ефектів не потрібна додаткова енергія.

  Проектування архітектури й освітлення виконано компанією DISSING+WEITLING.

  Проект освітлення:
  DISSING+WEITLING.
  www.dw.dk
  Страсбург

  Третій приз

  Place du Château, Страсбург, Франція


  Place du Château – знаменита площа, на якій розташовано кафедральний собор Notre Dame Cathedral. Завдання цього проекту полягало в тому, щоб зробити площу яскравим елементом історичного центру Grande-Île, який є об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Журі вразила унікальність, технологічна продуманість і незвичність проекту, завдяки чому вдалося поєднати освітлення вертикальних і горизонтальних поверхонь. До реалізації проекту ретельно готувалися протягом року. Для залучення городян організовувалися конференції, екскурсії, наради й опитування.

  Проект освітлення був розроблений компанією l’Acte Lumiere.

  Проект освітлення:
  l’Acte Lumiere
  www.acte-lumiere.com
  Веллінгтон

  Спеціальний приз

  Веллінгтон, Нова Зеландія


  Інтерактивне освітлення, спрямоване проти злочинності. Вузька темна вулиця стала безпечним і приємним місцем для пішоходів у нічний час завдяки цій креативній системі інтерактивного освітлення. Детектори присутності включають кумедне підсвічення з рухомими неяскравими візерунками, яка оживляє простір і створює радісну атмосферу. Цей проект демонструє, як світло здатне підвищити комфорт, безпеку й видимість на вулиці. Мережеві інтерактивні системи освітлення дають змогу створювати численні "світлові сценарії", які активуються датчиками, що спрацьовують у разі появи перехожих. Головний пристрій – великий, підвішений над вулицею світильник, який проеціює світлові ефекти, що створюють казкову атмосферу. Також журі відзначило те, що в проекті була врахована необхідність запобігання засліпленню й розсіюванню світла. Проект освітлення виконано компанією Stephenson & Turner NZ Ltd.

  Проект освітлення:
  Stephenson & Turner NZ Ltd.
  www.stephensonturner.com
  Пула

  Спеціальний приз

  Освітлення діючих кранів, Пула, Хорватія


  Це був єдиний на конкурсі City People Light проект освітлення "промислової спадщини" – міської судноверфі. Ульяник – одна з найстаріших діючих судноверфей у світі. Верф вирішили не переміщувати з центру міста на околицю, а навпаки зробили її пам’яткою, що нагадує про історичну спадщину міста та є двигуном економічного зростання в регіоні. Цей унікальний проект яскраво виділив промислову спадщину міста Пула: на восьми величних кранах установлена світлодіодна система Philips із запрограмованими 16 000 різними варіаціями кольору й інтенсивності освітлення. Величезні світлові елементи на тлі яскравої лінії горизонту утворюють на набережній динамічну скульптуру. Таке освітлення кранів служить прикладом для програм розвитку портових міст і нових міських районів. Цей проект міського освітлення, що перетворив стару судноверф на сучасну пам’ятку, відрізняється від інших своїм сміливим рішенням зберегти найстаріше підприємство, яке принесло місту процвітання. Яскрава пам’ятка повернула до життя набережну Пули. Проект освітлення виконаний компанією Skira lighting design.

  Проект освітлення:
  Sikra lighting design
  www.skira.hr/
  Анкара

  Володар призу глядацьких симпатій 2014

  План загального освітлення, Анкара, Туреччина


  Приз глядацьких симпатій – нова номінація, у якій люди можуть проголосувати за улюблений проект міського освітлення. За цю нову нагороду боротимуться 16 найкращих проектів конкурсу City People Light, обрані незалежним професійним журі. Найбільше голосів отримав проект Анкари. Частково перемогу йому забезпечило активне привернення уваги людей до конкурсу у власних соціальних мережах.
  Анкара
  Завдяки застосуванню до всіх будівель і споруд міста єдиного плану освітлення вдалося домогтися архітектурної гармонії. У нічний час міський пейзаж огортає тепла й елегантна атмосфера, яку створюють різні мережеві системи білого й кольорового освітлення. Цей проект дав змогу створити привабливі для жителів і гостей міста комфортні та безпечні місця, які відрізняються сучасним дизайном і підкреслюють індивідуальність міста. Такі широкомасштабні проекти міського освітлення зустрічаються нечасто. Журі переконане, що це чудовий приклад розробки й реалізації плану комплексного освітлення об’єктів та інфраструктури всього міста. Цей проект значно покращив вигляд міста й підвищив рівень життя в ньому.

  Проект освітлення:
  UVA Lighting & Engineering
  www.uva.com.tr/

  Зв’яжіться з нами

   

  Якщо ви бажаєте придбати наші системи професійного освітлення, скористайтеся цією формою.

   

  Заповніть форму й уточніть запитання