Пропозиції

  Портативні світильники

  Портативний світильник для дзеркала

  5000/4000/3000K, Білий, Можливість регулювання яскравості 8719514420472 Find similar products
  • Комфортне й приємне для очей світлодіодне світло

   8719514420472

   Портативні світильники

   Портативний світильник для дзеркала

   8719514420472 Find similar products

   Завдяки надійній конструкції та оптимальній потужності світлодіодна настільна лампа Philips Performance – це ідеальний світильник, що додасть якості та яскравості будь-якому домашньому простору. Комфортне світло, яке приємне для очей. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Комфортне й приємне для очей світлодіодне світло

  Приємне для очей світло завдяки технології EyeComfort.

  • Поступове зменшення яскравості

   Виберіть один із різних рівнів затемнення, щоб створити відповідний настрій на цей момент.

  • EyeComfort – легке світло, комфортне для очей

   Неякісне світло може втомлювати очі. А оскільки багато хто з нас проводить тривалий час у приміщенні, правильне освітлення оселі наразі важливе як ніколи. Наші вироби відповідають суворим критеріям тестування, зокрема щодо мерехтіння, строб, відблисків, передавання кольору та ефектів затемнення. Тому ми можемо гарантувати, що вони відповідають вимогам EyeComfort. Світлодіодні лампи Philips не лише забезпечують комфортне освітлення, але й підтримують свої характеристики протягом усього терміну служби, забезпечуючи стабільну якість світла, потужність і колір протягом понад десяти років. Перейдіть на світло, комфортне для ваших очей, і вони будуть вам вдячні.

  • Зміна кольору SceneSwitch

   Зміна кольору SceneSwitch дозволяє задавати загальний настрій житлового простору вдома. Зосередьтеся з холодним денним світлом, будьте продуктивнішими з холодним білим світлом або розслабтеся та відпочиньте з теплим білим світлом. По суті, споживачі можуть керувати світлом у своєму будинку відповідно до своєї щоденної діяльності.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.