Інші бренди компанії

myLiving Точковий світильник

BYRL, чорний, СВІТЛОДІОДНА 5067230P0 Find similar products
 • Одна лампа. Старий вимикач. Три режими освітлення.

  50672/30/P0

  Точковий світильник

  50672/30/P0 Find similar products

  Іноді може виникнути бажання змінити освітлення у відповідності до справ, якими ви займаєтесь. З світлодіодними точковими світильниками Philips SceneSwitch можна легко змінювати атмосферу освітлення, користуючись встановленим настінним вимикачем. Встановлювати регулятор яскравості або додаткові пристрої не потрібно. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Одна лампа. Старий вимикач. Три режими освітлення.

Працює з вже встановленим на стіні вимикачем

 • Розроблено задля комфорту ваших очей*

  Розроблено задля комфорту ваших очей*

  Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

 • Легкий монтаж ClickFix

  Легкий монтаж ClickFix

  Точковий світильник легко встановити самостійно. Завдяки ClickFix вам не буде потрібна допомога помічників. Просто встановіть кронштейн до стелі, під’єднайте дроти — потім вставте одним рухом лампу, яка клацне і закріпиться на місці.

 • Змінюйте атмосферу, використовуючи звичайний вимикач

  Змініть атмосферу у вашій кімнаті, щоб вона краще відповідала до будь-якої з ваших справ! Використовуючи світлодіодні точкові світильники Philips SceneSwitch, ви можете легко переходити від яскравого освітлення до природного, а також до теплого м’якого затишного світла. Встановлювати регулятор яскравості або додаткові пристої не потрібно. Вистачить вже встановленого перемикача.

 • Відновлення початкового режиму роботи точкового світильника

  Якщо необхідно синхронізувати декілька світильників SceneSwitch, просто натисніть двічі на перемикач (увімкніть його та одразу вимкніть протягом 1 секунди), й усі світильники повернуться до початкового режиму роботи.

 • Автоматичне відновлення останнього встановленого режиму освітлення

  Світильник SceneSwitch має вбудовану мікросхему пам’яті, яка запам’ятовує останній встановлений режим освітлення, якщо вимкнути світло довше ніж на 6 секунд. Якщо ви нечасто змінюєте види діяльності, то після чергового увімкнення світильник одразу працюватиме у вашому улюбленому режимі!

 • Висока світловіддача – 860 лм

  Зробіть вашу домівку яскравішою, додавши високоякісне освітлення

 • Вбудована світлодіодна лампа

  Вбудована у цей точковий світильник високоякісна світлодіодна лампа забезпечує оптимальну світловіддачу.

 • 5 років гарантії для безтурботного використання

  Усі наші світильники виготовляються з розрахунком на тривалу службу. Вони постачаються з 5-річною гарантією на виріб, отже ви гарантовано зможете насолоджуватися високоякісним освітленням кожного дня рік за роком.

 • Миттєва яскравість після ввімкнення

  Не потрібно чекати: світлодіодні спотові лампи Philips видають повну яскравість одразу після ввімкнення. Їх тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання, одразу створює затишну атмосферу.

 • Отримайте високоякісне світлодіодне освітлення, водночас заощаджуючи енергію

  Світлодіодні лампи заощаджують до 80% енергії у порівнянні зі традиційним освітленням тієї ж самої світловіддачі. Економія починається з моменту, коли ви купуєте світлодіодну лампу або світильник Philips. Кожна заміна джерела світла на світлодіодне зменшуватиме ваші рахунки за електроенергію.

 • Ідеальний світловий пучок для акцентного освітлення

  Сучасне освітлення з звичним широким кутом випромінювання (40 градусів) — ці точкові світлодіодні лампи підходять як для акцентного освітлення, так і для освітлення загального призначення. Вони ідеально підходять для використання на кухні, для освітлення житлових кімнат та їдалень.

 • Регульований точковий рефлектор для максимальної зручності у використанні

  Регульований точковий рефлектор дозволяє спрямувати світло саме туди, де воно найпотрібніше.

 • Строк служби лампи до 25 років

  Світлодіодні світильники працюють довше, отже, вам не треба часто турбуватися про заміну джерела світла. Це не тільки значно зменшує кількість відходів, а й заощаджує ваші гроші у довгостроковій перспективі.

See all Specifications