Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Точкова

  5 Вт – 35 Вт, GU5.3, Холодне денне світло 8719514302433 Find similar products
  • Яскраве світлодіодне освітлення, відмінна якість світла

   8719514302433

   СВІТЛОДІОДНА

   Точкова

   8719514302433 Find similar products

   Світлодіодні лампи Philips випромінюють приємне для очей, тепле біле світло, відрізняються надзвичайно довгим строком служби та забезпечують суттєву економію електроенергії. Завдяки простому та елегантному дизайну ця лампа стане ідеальною заміною традиційних прозорих ламп розжарювання. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Яскраве світлодіодне освітлення, відмінна якість світла

  Оновлення на світлодіодне джерело без втрати якості освітлення

  • Форма та розмір подібні до галогенних точкових ламп

   Форма та розмір подібні до галогенних точкових ламп

   Сучасна світлодіодна капсулоподібна лампа звичайних розмірів та приємної форми. Ідеальна заміна традиційних галогенних точкових ламп, яка довго служитиме та зберігатиме довкілля.

  • Холодне, денне світло

   Холодне, денне світло

   Кольорова температура цієї лампи складає 6500K — це найвища доступна кольорова температура у даній категорії. Вона забезпечує освітлення, найближче до природного денного світла. Це допомагає зосередитися та помічати усі подробиці.

  • Без помітного мерехтіння

   Якщо джерело світла мерехтить, швидко змінюючи яскравість, воно може втомлювати очі, викликати головний біль та навіть провокувати напади фоточутливої епілепсії. Таке світло неприємне — але цей ефект зовсім не обов’язковий! Світлодіоди можуть мерехтіти, тому що вони швидко реагують на зміни струму від драйвера. Однак світлодіодні лампи Philips сконструйовано таким чином, щоб мінімізувати коливання вихідного струму драйвера, виключити фактори, які зумовлють мерехтіння. Так що ви зовсім не побачите мерехтіння.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.