Інші бренди компанії

LED

Точкова

7 Вт (50 Вт), GU5.3, Холодне біле світло 8718696813973 Find similar products
 • Яскраве світлодіодне освітлення, відмінна якість світла

  8718696813973

  LED

  Точкова

  8718696813973 Find similar products

  Точкові світлодіодні лампи Philips ідеально задовольняють головні потреби у освітленні: вони випромінюють тепле світло, подібне до світла галогенних ламп, та забезпечують покращені характеристики, яких ви очікуєте від світлодіодних технологій. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Яскраве світлодіодне освітлення, відмінна якість світла

Оновлення на світлодіодне джерело без втрати якості

 • Холодне, біле світло

  Холодне, біле світло

  Кольорова температура цієї лампи дорівнює 4000K, і ви бачите прохолодне, підбадьорююче світло, що ідеально підходить для створення затишної атмосфери, куди захочеться запросити друзів або відпочити за книгою.

 • Однорідна структура променю

  Однорідна структура променю

  Лінза Single Optic утворює чудовий пучок світла без тіней, які зазвичай з’являються на краю розсіювання пучка, що характерно для традиційних галогенних точкових ламп.

 • Форма та розмір подібні до галогенних точкових ламп

  Форма та розмір подібні до галогенних точкових ламп

  Сучасна світлодіодна капсулоподібна лампа звичайних розмірів та приємної форми. Ідеальна заміна традиційних галогенних ламп, котра довго служитиме та зберігатиме довкілля.

 • Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Завдяки строку служби, що складає до 15 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальним освітленням більш ніж 15 років.

 • Краща для вашого гаманця та для планети

  Краща для вашого гаманця та для планети

  Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 80% енергії порівняно з стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

 • Ідеальні для акцентного освітлення

  Ідеальні для акцентного освітлення

  Сучасне освітлення із звичним широким кутом випромінювання (36 градусів), ці світлодіодні рефлекторні лампи підходять як для спрямованого освітлення, так і для освітлення загального призначення. Їх можна застосовувати у вбудованих та трекових світильниках та лампах зі спрямованими рефлекторами, вони ідеально підходять для використання на кухні, для освітлення кухонних робочих зон, житлових кімнат та їдалень.

 • Високий індекс кольоропередачі (CRI>80) для яскравих, живих кольорів

  Високий індекс кольоропередачі (CRI>80) для яскравих, живих кольорів

  Індекс кольоропередачі (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100, й воно використовується як еталон для порівняння з усіма іншими джерелами світла. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вищий від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

See all Specifications