Інші бренди компанії

  СВІТЛОДІОДНА

  Точкова

  4, 6 Вт (50 Вт), GU10, Холодне денне світло, Без регулювання яскравості 8718696562765 Find similar products
  • Світло, приємне для очей

   8718696562765

   СВІТЛОДІОДНА

   Точкова

   8718696562765 Find similar products

   Світло низької якості може напружувати та втомлювати ваші очі, тому належна якість освітлення вашої домівки надзвичайно важлива. Світлодіодні лампи Philips проходять найсуворіші тестування, які підтверджують відповідність вимогам Eyecomfort† See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Світло, приємне для очей

  Комфортне світло від світового лідера у галузі освітлення

  • Холодне, денне світло

   Холодне, денне світло

   Кольорова температура цієї лампи складає 6500K — це найвища доступна кольорова температура у даній категорії. Вона забезпечує освітлення, найближче до природного денного світла. Це допомагає зосередитися та помічати усі подробиці.

  • Однорідна структура променю

   Однорідна структура променю

   Лінза Single Optic утворює чудовий пучок світла без тіней, які зазвичай з’являються на краю розсіювання пучка, що характерно для традиційних галогенних точкових ламп.

  • Форма та розмір подібні до галогенних рефлекторних ламп

   Форма та розмір подібні до галогенних рефлекторних ламп

   Сучасна світлодіодна рефлекторна лампа звичних розмірів та форми. Ідеальна заміна традиційних галогенних рефлекторних ламп, котра служитиме довго та зберігатиме довкілля.

  • Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

   Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

   Завдяки строку служби, що складає до 15 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальним освітленням більш ніж 15 років.

  • Краща для вашого гаманця та для планети

   Краща для вашого гаманця та для планети

   Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 80% енергії порівняно з стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

  • Ідеальні для акцентного освітлення

   Ідеальні для акцентного освітлення

   Сучасне освітлення з звичним широким кутом випромінювання (36 градусів) — ці точкові світлодіодні лампи підходять як для спрямованого освітлення, так і для освітлення загального призначення. Їх можна застосовувати у вбудованих світильниках та лампах зі спрямованими рефлекторами, вони ідеально підходять для використання на кухні, для освітлення кухонних «острівців»-робочих зон, житлових кімнат та їдалень.

  • Без УФ- та інфрачервоного випромінювання

   Без УФ- та інфрачервоного випромінювання

   У світлі відсутня інфрачервона складова, тобто тепло не випромінюється. Крім того, світло не містить ультрафіолетової складової. Завдяки цим двом особливостям таке світло не викликає вицвітання тканин та інших предметів.

  • Дізнайтесь про світло

   Дізнайтесь про світло

   Кольорова температура : світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками кельвінів видають тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з більшим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. CRI: індекс передачі кольору (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вище від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

  • Розроблено для комфорту ваших очей

   Розроблено для комфорту ваших очей

   Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

  • Без помітного мерехтіння

   Якщо джерело світла мерехтить, швидко змінюючи яскравість, воно може втомлювати очі, викликати головний біль та навіть провокувати напади фоточутливої епілепсії. Таке світло неприємне — але цей ефект зовсім не обов’язковий! Світлодіоди можуть мерехтіти, тому що вони швидко реагують на зміни струму від драйвера. Однак світлодіодні лампи Philips сконструйовано таким чином, щоб мінімізувати коливання вихідного струму драйвера, виключити фактори, які зумовлють мерехтіння. Так що ви зовсім не побачите мерехтіння.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.
  • Показник короткострокової модуляції світла PstLM менше або дорівнює 1,0 при вимірюванні згідно IEC 61547-1 та IEC 61000-4-15.