Інші бренди компанії

LED

Рефлекторна

2, 7 Вт (40 Вт), E27, Тепле біле світло, Без регулювання яскравості 8718696578551 Find similar products
 • Світло, приємне для очей

  8718696578551

  LED

  Рефлекторна

  8718696578551 Find similar products

  Світло низької якості може напружувати та втомлювати ваші очі, тому належна якість освітлення вашої домівки надзвичайно важлива. Світлодіодні лампи Philips проходять найсуворіші тестування, які підтверджують відповідність вимогам Eyecomfort† See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Світло, приємне для очей

Комфортне світло від світового лідера у галузі освітлення

 • Справжнє тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання

  Справжнє тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання

  Кольорова температура цієї лампи складає 2700K, тому вона створює теплу, затишну атмосферу, ідеальну для відпочинку. Світло з температурою 2700K оптимальне для освітлення оселі

 • Форма та розмір подібні до галогенних точкових ламп

  Форма та розмір подібні до галогенних точкових ламп

  Сучасна світлодіодна капсулоподібна лампа звичайних розмірів та приємної форми. Ідеальна заміна традиційних галогенних ламп, котра довго служитиме та зберігатиме довкілля.

 • Моментальне освітлення після увімкнення

  Моментальне освітлення після увімкнення

  Чекати не треба: світлодіодні лампи Philips видають повну яскравість одразу після увімкнення. Тільки натисніть на вимикач, і кімнату вже яскраво освітлено. Лампи набирають яскравість швидко — не треба чекати.

 • Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Завдяки строку служби, що складає до 15 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальним освітленням більш ніж 15 років.

 • Краща для вашого гаманця та для планети

  Краща для вашого гаманця та для планети

  Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 80% енергії порівняно з стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

 • Ідеальні для спрямованого освітлення

  Ідеальні для спрямованого освітлення

  Сучасне освітлення із звичним широким кутом випромінювання (36 градусів), ці світлодіодні рефлекторні лампи підходять як для спрямованого освітлення, так і для освітлення загального призначення. Їх можна застосовувати у вбудованих та трекових світильниках та лампах зі спрямованими рефлекторами, вони ідеально підходять для використання на кухні, для освітлення кухонних робочих зон, житлових кімнат та їдалень.

 • Без УФ- та інфрачервоного випромінювання

  Без УФ- та інфрачервоного випромінювання

  У світлі відсутня інфрачервона складова, тобто тепло не випромінюється. Крім того, світло не містить ультрафіолетової складової. Завдяки цим двом особливостям таке світло не викликає вицвітання тканин та інших предметів.

 • Дізнайтесь про світло

  Дізнайтесь про світло

  Кольорова температура : світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками кельвінів видають тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з більшим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. CRI: індекс передачі кольору (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вище від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

 • Розроблено для комфорту ваших очей

  Розроблено для комфорту ваших очей

  Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

 • Без помітного мерехтіння

  Якщо джерело світла мерехтить, швидко змінюючи яскравість, воно може втомлювати очі, викликати головний біль та навіть провокувати напади фоточутливої епілепсії. Таке світло неприємне — але цей ефект зовсім не обов’язковий! Світлодіоди можуть мерехтіти, тому що вони швидко реагують на зміни струму від драйвера. Однак світлодіодні лампи Philips сконструйовано таким чином, щоб мінімізувати коливання вихідного струму драйвера, виключити фактори, які зумовлють мерехтіння. Так що ви зовсім не побачите мерехтіння.

See all Specifications
 • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.
 • Показник короткострокової модуляції світла PstLM менше або дорівнює 1,0 при вимірюванні згідно IEC 61547-1 та IEC 61000-4-15.