Інші бренди компанії

LED

Рефлекторна (із регулюванням яскравості)

4, 5 Вт (60 Вт), E27, Тепле біле світло, Можливість регулювання яскравості 8718696811597 Find similar products
 • Надійна світлодіодна лампа з яскравим сфокусованим променем

  8718696811597

  LED

  Рефлекторна (із регулюванням яскравості)

  8718696811597 Find similar products

  Ця світлодіодна лампа спрямованого освітлення, випромінює промінь теплого білого світла та чудово підходить для заміни традиційних рефлекторних ламп See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Надійна світлодіодна лампа з яскравим сфокусованим променем

Без турбот із заміною ламп

 • Справжнє тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання

  Справжнє тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання

  Кольорова температура цієї лампи складає 2700K, тому вона створює теплу, затишну атмосферу, ідеальну для відпочинку. Світло з температурою 2700K оптимально підходить для освітлення оселі

 • Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

  Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

  Світлодіодна лампа Philips для повсякденного використання, ідеально задовольнить основні потреби у освітленні. Її приємний відтінок та надійна робота — це те, чого ви очікуєте від світлодіодної лампи за доступною ціною.

 • Моментальне освітлення після увімкнення

  Моментальне освітлення після увімкнення

  Не потрібно чекати: світлодіодні лампи Philips видають повну яскравість одразу після увімкнення. Тільки натисніть на вимикач, і кімнату вже яскраво освітлено.

 • Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Завдяки строку служби, що складає до 15 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальним освітленням більш ніж 15 років.

 • Краща для вашого гаманця та для планети

  Краща для вашого гаманця та для планети

  Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 80% енергії порівняно з стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

 • Дізнайтесь про світло

  Дізнайтесь про світло

  Кольорова температура: світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками кельвінів видають тепле, спокійне світло, в той час як лампи з більшим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. CRI: індекс кольоропередачі (CRI) це характеристика джерела світла, що визначає якість сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вище від 80, що забезпечує природність кольорів.

 • Розроблено для комфорту ваших очей

  Розроблено для комфорту ваших очей

  Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

See all Specifications
 • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.