Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Рефлекторна (із регулюванням яскравості)

  9, 5 Вт (75 Вт), E27, Тепле біле світло, Можливість регулювання яскравості 8718696713549 Find similar products
  • Надійне світлодіодне акцентне освітлення зі сфокусованим променем

   8718696713549

   СВІТЛОДІОДНА

   Рефлекторна (із регулюванням яскравості)

   8718696713549 Find similar products

   Ця світлодіодна лампа спрямованого освітлення з регулюванням яскравості випромінює сфокусований пучок теплого білого світла та чудово підходить для заміни традиційних рефлекторних ламп із додаванням можливості регулювати яскравість. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Надійне світлодіодне акцентне освітлення зі сфокусованим променем

  Створіть теплу, затишну атмосферу

  • Справжнє тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання

   Справжнє тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання

   Кольорова температура цієї лампи складає 2700K, тому вона створює теплу, затишну атмосферу, ідеальну для відпочинку. Світло з температурою 2700K оптимальне для освітлення оселі

  • Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

   Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

   Завдяки строку служби, що складає до 15 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальним освітленням більш ніж 15 років.

  • Краща для вашого гаманця та для планети

   Краща для вашого гаманця та для планети

   Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 80% енергії порівняно з стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

  • Ідеальні для акцентного освітлення

   Ідеальні для акцентного освітлення

   Сучасне освітлення із звичним вузьким кутом випромінювання (25 градусів): ці світлодіодні рефлекторні лампи підходять як для спрямованого освітлення, так і для освітлення загального призначення. Їх можна застосовувати у вбудованих рефлекторах, трекових світильниках та лампах зі спрямованими рефлекторами, вони ідеально підходять для використання на кухні, для освітлення кухонних робочих зон, житлових кімнат та їдалень.

  • Без УФ- та інфрачервоного випромінювання

   Без УФ- та інфрачервоного випромінювання

   У світлі відсутня інфрачервона складова, тобто тепло не випромінюється. Крім того, світло не містить ультрафіолетової складової. Завдяки цим двом особливостям таке світло не викликає вицвітання тканин та інших предметів.

  • Дізнайтесь про світло

   Дізнайтесь про світло

   Кольорова температура : світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками кельвінів видають тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з більшим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. CRI: індекс передачі кольору (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вище від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

  • Розроблено для комфорту ваших очей

   Розроблено для комфорту ваших очей

   Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

  • Можливість регулювання яскравості

   Ця лампа може використовуватися із більшістю світлорегуляторів (диммерів) для створення бажаної атмосфери: вона підтримує поступове затемнення до рівня 10% від повної яскравості. Будь-ласка, перевірте таблицю сумісності із світлорегуляторами, щоб упевнитись, що ваша конкретна модель світлорегулятора працюватиме з цією лампою.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.