Інші бренди компанії

LED

Лампа-люстра (З регульованою яскравістю)

6 Вт (40 Вт), B22, Тепла підсвітка, Можливість регулювання яскравості 8718696525654 Find similar products
 • Правильне світло створює потрібну атмосферу

  8718696525654

  LED

  Лампа-люстра (З регульованою яскравістю)

  8718696525654 Find similar products

  Світлодіодні лампи Philips з ефектом теплої підсвітки з регульованою яскравістю відкривають нові можливості для користувачів. На відміну від стандартних світлодіодних ламп, ці лампи Philips звичної форми підтримують теплу підсвітку з регульованою яскравістю, що дозволяє змінювати щоденне функціональне освітлення на затишне природне тепле освітлення за вашим бажанням. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Правильне світло створює потрібну атмосферу

Чим менша яскравість, тим тепліший відтінок світла

 • Дізнайтесь про світло

  Дізнайтесь про світло

  Кольорова температура: світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками кельвінів видають тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з більшим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. CRI: індекс передачі кольору (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вище від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

 • Особлива конструкція оптики створює ефект сяючого світла

  Особлива конструкція оптики створює ефект сяючого світла

  Завдяки чіткому, елегантному дизайну та іноваційній світлодіодній технології ця декоративна лампа створює тепле світлове сяйво, додає спокою до атмосфери вашої домівки.

 • Затемнюється до теплого свічіння

  Затемнюється до теплого свічіння

  Із цією лампою з регулюванням яскравості можливе затемнення від теплого світла 2200 К до світла з температурою кольору 2700 K. Чим сильніше затемнення, тим тепліший відтінок світла.

 • Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Завдяки строку служби, що складає до 15 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальним освітленням більш ніж 15 років.

 • Краща для вашого гаманця та для планети

  Краща для вашого гаманця та для планети

  Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 80% енергії порівняно з стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

 • Ідеально підходять для декоративних світильників

  Ідеально підходять для декоративних світильників

  Сучасне освітлення — це світлодіодні лампи-люстри Philips для використання у декоративних світильниках, наприклад канделябрах, вентиляторах під стелею, підсвітці для дзеркал або вуличних ліхтарях.

 • Без УФ- та інфрачервоного випромінювання

  Без УФ- та інфрачервоного випромінювання

  У світлі відсутня інфрачервона складова, тобто тепло не випромінюється. Крім того, світло не містить ультрафіолетової складової. Завдяки цим двом особливостям таке світло не викликає вицвітання тканин та інших предметів.

See all Specifications