Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  2 філаментні лампи бурштинового кольору на 40 Вт, ST64, цоколь E27

  2200 К, 470 лм, 15 000 год, Регулювання яскравості 8719514337893 Find similar products
  • Найсучасніша світлодіодна лампа для оселі

   8719514337893

   СВІТЛОДІОДНА

   2 філаментні лампи бурштинового кольору на 40 Вт, ST64, цоколь E27

   8719514337893 Find similar products

   Світлодіодні лампи Philips випромінюють приємне для очей, надзвичайно тепле світло, відрізняються надзвичайно довгим строком служби та забезпечують суттєву економію електроенергії. Завдяки кольоровій температурі світла ця лампа буде ідеальним вибором для створення затишної атмосфери. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Найсучасніша світлодіодна лампа для оселі

  Декоративні лампи покращують домашню атмосферу

  • Виглядає гарно навіть вимкненою

   Виглядає гарно навіть вимкненою

   «Ця гарна лампа із помітною "ниткою розжарювання" додає стильності та відтінок ностальгії будь-якій кімнаті. Виглядає гарно навіть вимкненою».

  • Затишне освітлення вашої кімнати з надзвичайно теплим білим світлом і можливістю регулювання яскравості для створення особливої атмосфери.

   Затишне освітлення вашої кімнати	з надзвичайно теплим білим світлом і можливістю регулювання яскравості для створення особливої атмосфери.

   Покращте атмосферу у своєму будинку за допомогою надзвичайно теплого білого світла, яке плавно затемнюється за допомогою програми або голосу до бажаного рівня яскравості.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.