Інші бренди компанії

LED

Лампа-свічка

2 Вт (25 Вт), E14, Тепле біле світло 8718696768303 Find similar products
 • Найсучасніша світлодіодна лампа для оселі

  8718696768303

  LED

  Лампа-свічка

  8718696768303 Find similar products

  Представляємо нове сімейство світлодіодних ламп Philips Vintage — колекцію,що нагадує звичні лампи розжарювання. Вони виділяються візуально та привертають увагу, додаючи відтінок ностальгії до вашого інтер'єру. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Найсучасніша світлодіодна лампа для оселі

Створіть теплу, затишну атмосферу

 • Заощаджуйте енергію з тої миті, як клацнете вимикачем

  Усі енергозберігаючі лампи Philips заощаджують енергію з моменту, коли ви клацнете вимикачем. Протягом строку своєї служби вони споживають менше кВт·годин електроенергії, тому й рахунки за світло приходять менші. Рівень економії енергії залежить від типу лампи та використаної технології.

 • Вінтажний стиль — сучасна світлодіодна технологія

  Класичні світлодіодні лампи базуються на стандартній енергоефективній світлодіодній технології. Тепер ви можете тішити погляд лампами у стилі «ретро», в яких найсучасніші технології поєднані з вінтажним дизайном.

 • Випромінює м’яке, комфортне світло

  Після увімкнення ця лампа випромінює світло в усіх напрямках, подібно до лампи розжарювання. Вона створює затишну атмосферу, причому її м’яке біле світло не викликає вицвітання кольору тканин та обивки меблів. На додаток до м’якого білого спектру, лампа також має широкий кут розсіювання світла, який ідеально підходить для загального освітлення кімнат.

See all Specifications