Інші бренди компанії

LED

Лампа-свічка

5, 5 Вт (40 Вт), B22, Тепле біле світло, Без регулювання яскравості 8718696525715 Find similar products
 • Тепле біле світло, безкомпромісна якість освітлення

  8718696525715

  LED

  Лампа-свічка

  8718696525715 Find similar products

  Світлодіодні лампи-свічки Philips випромінюють приємне для очей, тепле біле світло, відрізняються надзвичайно довгим строком служби та забезпечують суттєву економію електроенергії. Завдяки простому та елегантному дизайну ця лампочка стане ідеальною заміною традиційних ламп-свічок розжарювання See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Тепле біле світло, безкомпромісна якість освітлення

Створіть теплу, затишну атмосферу

 • Справжнє тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання

  Справжнє тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання

  Кольорова температура цієї лампи складає 2700K, тому вона створює теплу, затишну атмосферу, ідеальну для відпочинку. Світло з температурою 2700K оптимальне для освітлення оселі

 • Форма та розмір подібні до галогенних ламп-свічок

  Форма та розмір подібні до галогенних ламп-свічок

  Це — сучасне освітлення: економна стандартна світлодіодна лампа-свічка звичних розмірів та форми. Ідеальна заміна традиційних галогенних ламп-свічок, котра служитиме довго та зберігатиме довкілля.

 • Моментальне освітлення після увімкнення

  Моментальне освітлення після увімкнення

  Чекати не треба: світлодіодні лампи Philips видають повну яскравість одразу після увімкнення. Тільки клацніть вимикачем, і кімнату вже яскраво освітлено.

 • Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Завдяки строку служби, що складає до 15 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальним освітленням більш ніж 15 років.

 • Краща для вашого гаманця та для планети

  Краща для вашого гаманця та для планети

  Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 80% енергії порівняно з стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

 • Ідеально підходять для декоративних світильників

  Ідеально підходять для декоративних світильників

  Сучасне освітлення — це світлодіодні лампи-свічки Philips для використання у декоративних світильниках, наприклад люстрах, вентиляторах під стелею, підсвітці для дзеркал або вуличних ліхтарях.

 • Без УФ- та інфрачервоного випромінювання

  Без УФ- та інфрачервоного випромінювання

  У світлі відсутня інфрачервона складова, тобто тепло не випромінюється. Крім того, світло не містить ультрафіолетової складової. Завдяки цим двом особливостям таке світло не викликає вицвітання тканин та інших предметів.

 • Дізнайтесь про світло

  Дізнайтесь про світло

  Кольорова температура: світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками кельвінів видають тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з більшим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. CRI: індекс передачі кольору (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вище від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

See all Specifications