Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа-свічка (з регулюванням яскравості)

  4, 5 Вт – 40 Вт, E14, Холодне біле світло, Регулювання яскравості 8718699788681 Find similar products
  • Лампа, яка відрізняється від усіх інших

   8718699788681

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа-свічка (з регулюванням яскравості)

   8718699788681 Find similar products

   Світлодіодні лампи Philips випромінюють тепле біле світло, приємне для очей, відрізняються довгим строком служби та забезпечують суттєву економію електроенергії. Завдяки сучасному та елегантному дизайну ця лампа з регулюванням яскравості стане ідеальною заміною традиційних матових ламп. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Лампа, яка відрізняється від усіх інших

  Створіть бажану атмосферу із світлодіодними світильниками з регулюванням яскравості

  • Розроблено для комфорту ваших очей

   Розроблено для комфорту ваших очей

   Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

  • Класична скляна світлодіодна лампа

   Зовнішній вигляд, який ви полюбляєте, та очікувана продуктивність. Класична конструкція з матового скла, що імітує прекрасне яскраве світло традиційних ламп, ідеально підходить для вашого дому.

  • Затемнюється до теплого свічіння

   З цією лампою з регулюванням яскравості можливе затемнення від теплого світла 2200 К до світла з температурою кольору 2700 K. Чим сильніше затемнення, тим тепліший відтінок світла.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.