Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа-свічка і Lustre

  6, 5 Вт – 75 Вт, E14, Холодне біле світло 8718699724252 Find similar products
  • Яскраве світлодіодне освітлення, відмінна якість світла

   8718699724252

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа-свічка і Lustre

   8718699724252 Find similar products

   Найсучасніша світлодіодна лампа — загальне домашнє освітлення для повсякденних справ усередині приміщень. Ви одразу почнете заощаджувати на вартості електроенергії, а також будете рідше замінювати лампи без погіршення якості освітлення. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Яскраве світлодіодне освітлення, відмінна якість світла

  Створіть прохолодну, підбадьорюючу атмосферу

  • Виглядає гарно навіть вимкненою

   Виглядає гарно навіть вимкненою

   «Ця гарна лампа із помітною "ниткою розжарювання" додає стильності та відтінок ностальгії будь-якій кімнаті. Виглядає гарно навіть вимкненою».

  • Дізнайтесь про світло

   Дізнайтесь про світло

   Кольорова температура : світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками кельвінів видають тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з більшим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. CRI: індекс передачі кольору (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вище від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

  • Форма та розмір подібні до лампи-кулі розжарювання

   Форма та розмір подібні до лампи-кулі розжарювання

   Це — сучасне освітлення: світлодіодна лампа-куля звичних розмірів та приємних на погляд форм. Ідеальна заміна традиційних ламп-куль розжарювання, котра служитиме довго та зберігатиме довкілля.

  • Форма та розмір подібні до галогенних ламп-куль

   Форма та розмір подібні до галогенних ламп-куль

   Це — сучасне освітлення: світлодіодна лампа-куля звичних розмірів та приємних на погляд форм. Ідеальна заміна традиційних галогенних ламп-куль, котра служитиме довго та зберігатиме довкілля.

  • Без помітного мерехтіння

   Якщо джерело світла мерехтить, швидко змінюючи яскравість, воно може втомлювати очі, викликати головний біль та навіть провокувати напади фоточутливої епілепсії. Таке світло неприємне — але цей ефект зовсім не обов’язковий! Світлодіоди можуть мерехтіти, тому що вони швидко реагують на зміни струму від драйвера. Однак світлодіодні лампи Philips сконструйовано таким чином, щоб мінімізувати коливання вихідного струму драйвера, виключити фактори, які зумовлють мерехтіння. Так що ви зовсім не побачите мерехтіння.

  • Світло усюди навколо

   Завдяки інноваційному й водночас вінтажному дизайну ця лампа не кидає тіні, які зазвичай утворюються на краю розсіювання променя. Який результат? Природнє, тепле біле світло навкруги.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.