Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа

  2, 3 Вт – 11 Вт, E27, Полум’я 8718699759674 Find similar products
  • Лампа, яка відрізняється від усіх інших

   8718699759674

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа

   8718699759674 Find similar products

   Світлодіодні лампи Philips випромінюють тепле біле світло, приємне для очей, вирізняються довгим терміном служби та забезпечують суттєву економію електроенергії. Завдяки сучасному та елегантному дизайну ця лампа з регулюванням яскравості стане ідеальною заміною традиційних матових ламп. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Лампа, яка відрізняється від усіх інших

  Декоративні лампи покращують домашню атмосферу

  • Виглядає гарно навіть вимкненою

   Виглядає гарно навіть вимкненою

   «Ця гарна лампа із помітною "ниткою розжарювання" додає стильності та відтінок ностальгії будь-якій кімнаті. Виглядає гарно навіть вимкненою».

  • Розроблено для комфорту ваших очей

   Розроблено для комфорту ваших очей

   Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

  • Вінтажний стиль, сучасна світлодіодна технологія

   Класичні світлодіодні лампи базуються на стандартній енергоефективній світлодіодній технології. Тепер ви можете тішити погляд лампами у стилі «ретро», в яких найсучасніші технології поєднані з вінтажним дизайном.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.