Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа

  13 Вт – 100 Вт, E27, Тепле біле 8718699694920 Find similar products
  • Яскраве світлодіодне світло

   8718699694920

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа

   8718699694920 Find similar products

   Світлодіодні лампи Philips забезпечують високоякісне світло, надзвичайно тривалий термін служби та миттєву й відчутну економію енергії. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Яскраве світлодіодне світло

  Для освітлення загального призначення

  • Дізнайтесь про світло

   Дізнайтесь про світло

   Кольорова температура : світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками кельвінів видають тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з більшим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. CRI: індекс передачі кольору (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вище від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

  • Краща для вашого гаманця та для планети

   Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 90% енергії порівняно зі стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати ваші гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

  • Форма та розмір подібні до звичайних ламп розжарювання

   Ця економічна світлодіодна лампа із звичною формою та приємним дизайном — це ідеальна заміна традиційних ламп розжарювання.

  See all Specifications