Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа

  2, 3 Вт (12 Вт), E27, Полум’я 8718699593490 Find similar products
  • Дизайн, що привертає увагу

   8718699593490

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа

   8718699593490 Find similar products

   Представляємо нове сімейство світлодіодних ламп Philips Vintage — колекцію,що нагадує звичні лампи розжарювання. Вони виділяються візуально та привертають увагу, додаючи відтінок ностальгії до вашого інтер'єру. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Дизайн, що привертає увагу

  Виглядає гарно навіть вимкненою

  • Надзвичайно тепле світло

   Надзвичайно тепле світло

   Кольорова температура цієї лампи складає 2000K, тому вона створює надзвичайно спокійну та затишну атмосферу. Ідеально пасує для освітлення домівки.

  • Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

   Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

   Завдяки строку служби, що складає до 15 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальним освітленням більш ніж 15 років.

  • Краща для вашого гаманця та для планети

   Краща для вашого гаманця та для планети

   Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 80% енергії порівняно з стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

  • Розроблено для комфорту ваших очей

   Розроблено для комфорту ваших очей

   Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

  • Вінтажний стиль, сучасна світлодіодна технологія

   Класичні світлодіодні лампи базуються на стандартній енергоефективній світлодіодній технології. Тепер ви можете тішити погляд лампами у стилі «ретро», в яких найсучасніші технології поєднані з вінтажним дизайном.

  • Форма та розмір подібні до звичайних ламп розжарювання

   Ця економічна світлодіодна лампа із звичною формою та приємним дизайном — це ідеальна заміна традиційних ламп розжарювання.

  • Шнур

   Лампи Philips слід використовувати разом із одним з декоративних кабелів Philips: це доповнить внутрішнє освітлення та наблизить вашу оселю до індустріального стилю.

  • Серія Vintage

   Колекція Philips Vintage доступна у наборі гігантських форм, а також у формі свічок та інших звичних формах, так що вона «впишеться» у ваш простір без потреби в будь-яких компромісах.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.