Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа

  7, 5–2, 5–1 Вт – 60 Вт, Цоколь E27, Холодне денне світло 8718696827376 Find similar products
  • Одна лампа. Старий вимикач. Три режими освітлення.

   8718696827376

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа

   8718696827376 Find similar products

   Змініть атмосферу в кімнаті, щоб вона краще відповідала вашій діяльності! Використовуючи світлодіодну лампу Philips SceneSwitch, ви можете легко переходити від яскравого режиму освітлення до природного, а також до затишної теплої підсвітки. Заміна вимикача не потрібна. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Одна лампа. Старий вимикач. Три режими освітлення.

  Світлорегулятор не потрібен

  • Світлорегулятор та додаткові пристрої не потрібні

   Світлорегулятор та додаткові пристрої не потрібні

   Не потребує додаткових монтажних робіт або вимикача-регулятора яскравості. Ця лампа не підходить для використання з регуляторами яскравості. При використанні разом із регулятором встановіть його на 100% яскравості.

  • Розроблено для комфорту ваших очей

   Розроблено для комфорту ваших очей

   Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

  • Три налаштування освітлення: 2700 К, 2500 K та 2200 K

   Світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками у кельвінах видають більш тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з вищим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. Ці нові лампи Scene Switch дозволяють перемикатися з функціонального освітлення на природне світло або затишну теплу підсвітку. Рівень яскравості можна змінювати зі 100% на 40% або на 10%. Тепер ви можете легко налаштувати атмосферу у кімнаті для різноманітних справ або у відповідності до вашого настрою.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.