Інші бренди компанії

СВІТЛОДІОДНА

Лампа

5-2, 5-1 Вт (40-18-9 Вт), E14, Тепле/дуже тепле/надзвичайно тепле, Без регулювання яскравості 8718696809754 Find similar products
 • Одна лампа. Старий вимикач. Три режими освітлення.

  8718696809754

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа

  8718696809754 Find similar products

  Змініть атмосферу у вашій кімнаті, щоб вона краще відповідала до будь-якої з ваших справ! Використовуючи світлодіодну лампу Philips SceneSwitch, ви можете легко переходити від яскравого режиму освітлення до природного, а також до теплого м’якого затишного світла. Заміна вимикача не потрібна. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Одна лампа. Старий вимикач. Три режими освітлення.

Світлорегулятор не потрібен

 • Світлорегулятор та додаткові пристрої не потрібні

  Світлорегулятор та додаткові пристрої не потрібні

  Реалізує різноманітні режими освітлення, які відповідають вашим потребам та настрою, без необхідності додаткового налаштування. Логіка реалізована у самій лампі, так що не потрібно встановлювати регулятор яскравості або монтувати інші компоненти. Лише замініть стару лампу на цю лампу SceneSwitch, і ви зможете переключати режим освітлення у кімнаті, просто користуючись тим самим вимикачем, що й раніше! Тепер для отримання найвищого рівня комфорту потрібен абсолютний мінімум витрат та зусиль. Ви зможете легко, у будь-який момент змінювати світлову атмосферу у відповідності до ваших справ та настрою.

 • Лампа може запам’ятовувати останній встановлений режим

  Лампа може запам’ятовувати останній встановлений режим

  У цій лампі Scene Switch передбачено вбудовану мікросхему пам’яті, котра запам’ятовує останній встановлений режим освітлення, якщо вимкнути світло довше ніж на 6 секунд. Якщо ви нечасто змінюєте види діяльності, то після чергового увімкнення лампа світитиме у вашому улюбленому режимі!

 • Краща для вашого гаманця та для планети

  Краща для вашого гаманця та для планети

  Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 80% енергії порівняно з стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

 • Розроблено для комфорту ваших очей

  Розроблено для комфорту ваших очей

  Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

 • Три налаштування освітлення: 2700 К, 2500 K та 2200 K

  Світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками у кельвінах видають більш тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з вищим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. Ці нові лампи Scene Switch дозволяють перемикатися з функціонального освітлення на природне світло або затишну теплу підсвітку. Рівень яскравості можна змінювати зі 100% на 40% або на 10%. Тепер ви можете легко налаштувати атмосферу у кімнаті для різноманітних справ або у відповідності до вашого настрою.

See all Specifications
 • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.