Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа

  7, 5 Вт – 60 Вт, E27, Тепле/надзвичайно тепле/дуже тепле, Без регулювання яскравості 8718696743096 Find similar products
  • Одна лампа. Один вимикач. Три режими освітлення.

   8718696743096

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа

   8718696743096 Find similar products

   Змініть атмосферу у вашій кімнаті, щоб вона краще відповідала до будь-якої з ваших справ! Використовуючи світлодіодну лампу Philips SceneSwitch, ви можете легко переходити від яскравого режиму освітлення до природного, а також до теплого м’якого затишного світла. Заміна вимикача не потрібна. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Одна лампа. Один вимикач. Три режими освітлення.

  Працює без заміни вимикачів

  • Лампа може запам’ятовувати останній встановлений режим

   Лампа може запам’ятовувати останній встановлений режим

   У цій лампі Scene Switch передбачено вбудовану мікросхему пам’яті, котра запам’ятовує останній встановлений режим освітлення, якщо вимкнути світло довше ніж на 6 секунд. Якщо ви нечасто змінюєте види діяльності, то після чергового увімкнення лампа світитиме у вашому улюбленому режимі!

  • Відновлення початкового режиму роботи лампи

   Відновлення початкового режиму роботи лампи

   Для синхронізації декількох ламп просто натисніть на перемикач «туди-сюди» (увімкніть його та одразу вимкніть протягом 1 секунди).

  • Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

   Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

   Завдяки строку служби, що складає до 15 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальним освітленням більш ніж 15 років.

  • Світлорегулятор та додаткові пристрої не потрібні

   Світлорегулятор та додаткові пристрої не потрібні

   Не потребує додаткових монтажних робіт або вимикача-регулятора яскравості. Ця лампа не підходить для використання з регуляторами яскравості. При використанні разом із регулятором встановіть його на 100% яскравості.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.