Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа

  5 Вт (55 Вт), E27, Холодне денне світло 8718696737453 Find similar products
  • Найсучасніша світлодіодна лампа для оселі

   8718696737453

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа

   8718696737453 Find similar products

   Світлодіодні лампи Philips випромінюють прохолодне біле світло, відрізняються надзвичайно довгим строком служби та забезпечують суттєву економію електроенергії. Завдяки простому та елегантному дизайну ця лампа стане ідеальною заміною традиційних матових ламп. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Найсучасніша світлодіодна лампа для оселі

  Створіть прохолодну, підбадьорюючу атмосферу

  • Холодне денне світло [6500K]

   Холодне денне світло [6500K]

   Світло може мати різні колірні температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками у кельвінах видають більш тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з вищим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють.

  • Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

   Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

   Світлодіодна лампа Philips для повсякденного використання, ідеально задовольнить основні потреби у освітленні. Її приємний відтінок та надійна робота — це те, чого ви очікуєте від світлодіодної лампи за доступною ціною.

  • Заощаджуйте енергію з тої миті, як клацнете вимикачем

   Усі енергозберігаючі світлодіодні лампи Philips заощаджують енергію з моменту, коли ви клацнете вимикачем. Протягом строку своєї служби вони споживають менше кВт·годин електроенергії, тому й рахунки за світло приходять менші. Рівень економії енергії залежить від типу лампи та використаної технології.

  See all Specifications