Інші бренди компанії

LED

Лампа

10 Вт (80 Вт), E27, Тепле біле світло, Без регулювання яскравості 8718696727973 Find similar products
 • Тепле біле світло, безкомпромісна якість освітлення

  8718696727973

  LED

  Лампа

  8718696727973 Find similar products

  Світлодіодні лампи Philips випромінюють приємне для очей, тепле біле світло, відрізняються надзвичайно довгим строком служби та негайно забезпечують суттєву економію електроенергії. Завдяки простому та елегантному дизайну ця лампочка стане ідеальною заміною традиційних прозорих ламп розжарювання. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Тепле біле світло, безкомпромісна якість освітлення

Створіть теплу та гостинну атмосферу

 • Прохолодне, підбадьорююче світло

  Прохолодне, підбадьорююче світло

  Температура кольору цієї лампи дорівнює 3000K, і ви бачите навколо прохолодне, підбадьорююче світло, що ідеально підходить для створення затишної атмосфери, куди захочеться запросити друзів або відпочити за книгою.

 • Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

  Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

  Світлодіодна лампа Philips для повсякденного використання ідеально задовільнить не надто вибагливі потреби у освітленні. Її приємний відтінок та надійна робота — це те, чого ви очікуєте від світлодіодної лампи за доступною ціною.

 • Моментальне освітлення після увімкнення

  Моментальне освітлення після увімкнення

  Чекати не треба: світлодіодні лампи Philips видають повну яскравість негайно після увімкнення. Тільки клацніть вимикачем, і кімнату вже яскраво освітлено. Лампи не набирають яскравість повільно — не треба чекати.

 • Дізнайтесь про світло

  Дізнайтесь про світло

  Температура кольору: світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками кельвінів видають тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з більшим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. CRI: індекс передачі кольору (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вище від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

 • Економить до 80% електроенергії

  Економить до 80% електроенергії

  Заощаджуйте до 80% енергії у порівнянні зі звичайними лампами. Нова лампа окупає себе, а далі рік за роком економить ваші гроші. Зменшіть ваші рахунки за електроенергію — почніть заощаджувати вже зараз!

 • Лампи з довшим строком служби – працюють до 10 років

  Завдяки строку служби, що складає до 10 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальними рішенням для освітлення довше 10 років.

See all Specifications