Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа

  19 Вт (160 Вт), E27, Холодне денне світло, Без регулювання яскравості 8718696715444 Find similar products
  • Яскраве світлодіодне освітлення, відмінна якість світла

   8718696715444

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа

   8718696715444 Find similar products

   Світлодіодні лампи Philips випромінюють приємне для очей, тепле біле світло, відрізняються надзвичайно довгим строком служби та забезпечують суттєву економію електроенергії. Завдяки простому та елегантному дизайну ця лампочка стане ідеальною заміною традиційних прозорих ламп розжарювання. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Яскраве світлодіодне освітлення, відмінна якість світла

  Створіть теплу та гостинну атмосферу

  • Холодне, денне світло

   Холодне, денне світло

   Кольорова температура цієї лампи складає 6500K — це найвища доступна кольорова температура у даній категорії. Вона забезпечує освітлення, найближче до природного денного світла. Це допомагає зосередитися та помічати усі подробиці.

  • Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

   Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

   Світлодіодна лампа Philips для повсякденного використання, ідеально задовольнить основні потреби у освітленні. Її приємний відтінок та надійна робота — це те, чого ви очікуєте від світлодіодної лампи за доступною ціною.

  • Моментальне освітлення після ввімкнення

   Моментальне освітлення після ввімкнення

   Чекати не треба: світлодіодні лампи Philips видають повну яскравість одразу після увімкнення. Тільки клацніть вимикачем, і кімнату вже яскраво освітлено. Лампи набирають яскравість моментально — не треба чекати.

  • Дізнайтесь про світло

   Дізнайтесь про світло

   Кольорова температура : світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками кельвінів видають тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з більшим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють. CRI: індекс передачі кольору (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вище від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

  • Заощаджує до 80% електроенергії

   Заощаджує до 80% електроенергії

   Заощаджуйте до 80% енергії у порівнянні зі звичайними лампами. Нова лампа окупає себе, а далі рік за роком економить ваші гроші. Зменшіть ваші рахунки за електроенергію — почніть заощаджувати вже зараз!

  • Лампи з довшим строком служби – працюють до 10 років

   Завдяки строку служби, що складає до 10 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальними рішенням для освітлення довше 10 років.

  See all Specifications