Інші бренди компанії

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа

  14, 5 Вт (120 Вт), E27, Холодне денне світло, Без регулювання яскравості 8718696715420 Find similar products
  • Лампа, яка відрізняється усіх інших

   8718696715420

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа

   8718696715420 Find similar products

   Ця світлодіодна матова лампа-куля Philips відрізняється м’яким, розсіяним освітленням, а також винятково довгим строком служби. Завдяки простому та елегантному дизайну ця лампа ідеально підходить для відкритих світильників із великим (E27) патроном. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Лампа, яка відрізняється усіх інших

  Для активної, бадьорої атмосфери

  • Холодне, денне світло

   Холодне, денне світло

   Кольорова температура цієї лампи складає 6500K — це найвища доступна кольорова температура у даній категорії. Вона забезпечує освітлення, найближче до природного денного світла. Це допомагає зосередитися та помічати усі подробиці.

  • Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

   Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

   Світлодіодна лампа Philips для повсякденного використання, ідеально задовольнить основні потреби у освітленні. Її приємний відтінок та надійна робота — це те, чого ви очікуєте від світлодіодної лампи за доступною ціною.

  • Моментальне освітлення після ввімкнення

   Моментальне освітлення після ввімкнення

   Чекати не треба: світлодіодні лампи Philips видають повну яскравість одразу після увімкнення. Тільки клацніть вимикачем, і кімнату вже яскраво освітлено. Лампи набирають яскравість моментально — не треба чекати.

  • Заощаджує до 80% електроенергії

   Заощаджує до 80% електроенергії

   Заощаджуйте до 80% енергії у порівнянні зі звичайними лампами. Нова лампа окупає себе, а далі рік за роком економить ваші гроші. Зменшіть ваші рахунки за електроенергію — почніть заощаджувати вже зараз!

  • Форма та розмір подібні до звичайних ламп розжарювання

   Ця економічна світлодіодна лампа із звичною формою та приємним дизайном — це ідеальна заміна традиційних ламп розжарювання.

  • Лампи з довшим строком служби – працюють до 10 років

   Завдяки строку служби, що складає до 10 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальними рішенням для освітлення довше 10 років.

  See all Specifications