Інші бренди компанії

LED

Лампа

14, 5 Вт (120 Вт), E27, Холодне денне світло, Без регулювання яскравості 8718696715420 Find similar products
 • Лампа, відмінна від усіх інших

  8718696715420

  LED

  Лампа

  8718696715420 Find similar products

  Ця світлодіодна матова лампа-куля Philips відрізняється м’яким, розсіяним освітленням, а також винятково довгим строком служби. Завдяки простому та елегантному дизайну ця лампа ідеально підходить для відкритих світильників із великим (E27) патроном. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Лампа, відмінна від усіх інших

Для активної, бадьорої атмосфери

 • Холодне, денне світло

  Холодне, денне світло

  Кольорова температура цієї лампи складає 6500K — це найвища доступна кольорова температура у даній категорії. Вона забезпечує освітлення, найближче до природного денного світла. Це допомагає зосередитися та помічати усі деталі.

 • Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

  Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

  Світлодіодна лампа Philips для повсякденного використання ідеально задовільнить основні потреби у освітленні. Її приємний відтінок та надійна робота — це те, чого ви очікуєте від світлодіодної лампи за доступною ціною.

 • Моментальне освітлення після увімкнення

  Моментальне освітлення після увімкнення

  Чекати не треба: світлодіодні лампи Philips видають повну яскравість негайно після увімкнення. Тільки клацніть вимикачем, і кімнату вже яскраво освітлено. Лампи не набирають яскравість повільно — не треба чекати.

 • Економить до 80% електроенергії

  Економить до 80% електроенергії

  Заощаджуйте до 80% енергії у порівнянні зі звичайними лампами. Нова лампа окупає себе, а далі рік за роком економить ваші гроші. Зменшіть ваші рахунки за електроенергію — почніть заощаджувати вже зараз!

 • Форма та розмір подібні до звичайних ламп розжарювання

  Ця економічна світлодіодна лампа із звичною формою та приємним дизайном — це ідеальна заміна традиційних ламп розжарювання.

 • Лампи з довшим строком служби – працюють до 10 років

  Завдяки строку служби, що складає до 10 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальними рішенням для освітлення довше 10 років.

See all Specifications