Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа

  5 Вт (40 Вт), E27, Холодне біле 8718696577790 Find similar products
  • Найсучасніша світлодіодна лампа для оселі

   8718696577790

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа

   8718696577790 Find similar products

   Світлодіодні лампи Philips випромінюють прохолодне біле світло, відрізняються надзвичайно довгим строком служби та забезпечують суттєву економію електроенергії. Завдяки простому та елегантному дизайну ця лампа стане ідеальною заміною традиційних матових ламп. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Найсучасніша світлодіодна лампа для оселі

  Створіть прохолодну, підбадьорюючу атмосферу

  • Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

   Проста світлодіодна лампа для повсякденного використання

   Світлодіодна лампа Philips для повсякденного використання, ідеально задовольнить основні потреби у освітленні. Її приємний відтінок та надійна робота — це те, чого ви очікуєте від світлодіодної лампи за доступною ціною.

  • Заощаджуйте енергію з тої миті, як клацнете вимикачем

   Усі енергозберігаючі лампи Philips заощаджують енергію з моменту, коли ви клацнете вимикачем. Протягом строку своєї служби вони споживають менше кВт·годин електроенергії, тому й рахунки за світло приходять менші. Рівень економії енергії залежить від типу лампи та використаної технології.

  • Випромінює м’яке, комфортне світло

   Після увімкнення ця лампа випромінює світло в усіх напрямках, подібно до лампи розжарювання. Вона створює затишну атмосферу, причому її м’яке біле світло не викликає вицвітання кольору тканин та обивки меблів. На додаток до м’якого білого спектру, лампа також має широкий кут розсіювання світла, який ідеально підходить для загального освітлення кімнат.

  See all Specifications