Інші бренди компанії

LED

Лампа

9 Вт (70 Вт), Цоколь E27, Холодне денне світло 8718696562086 Find similar products
 • Одна лампа, три режими освітлення

  8718696562086

  LED

  Лампа

  8718696562086 Find similar products

  Іноді вам хочеться змінити атмосферу, щоб вона більш пасувала до справ, якими ви займаєтесь. Із світлодіодними лампами Philips SceneSwitch можна легко змінювати атмосферу, користуючись встановленим вимикачем. Встановлювати регулятор яскравості або здійснювати додаткові монтажні роботи не потрібно. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Одна лампа, три режими освітлення

Працює без заміни вимикачів

 • Моментальне освітлення після увімкнення

  Моментальне освітлення після увімкнення

  Не потрібно чекати: світлодіодні лампи Philips дають повну яскравість одразу після ввімкнення.

 • Працює до 15 років

  Працює до 15 років

  Завдяки строку служби, що складає до 15 000 годин, ця світлодіодна лампа Philips довго, до 15 років*, забезпечуватиме бажану атмосферу.

 • Високий індекс передачі кольору (CRI>80) для яскравих, живих кольорів

  Високий індекс передачі кольору (CRI>80) для яскравих, живих кольорів

  Індекс передачі кольору (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100, й воно використовується як еталон для порівняння з усіма іншими джерелами світла. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вищий від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

 • Розроблено для комфорту ваших очей

  Розроблено для комфорту ваших очей

  Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

 • Безпечні для використання у будь-яких приміщеннях, зручна утилізація

  Світлодіодні лампи Philips абсолютно не містять небезпечних речовин, так що їх можна безпечно використовувати у будь-яких приміщеннях і легко утилізувати.

 • Гарно виглядає навіть вимкненою

  Світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками у кельвінах видають тепле, спокійніше світло, в той час як лампи з більшим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють.

 • Без турбот із заміною ламп

  Довготривала альтернатива лампам розжарювання — це світлодіодні лампи Philips, які можна встановити і забути про них, а вони будуть справно світити протягом багатьох років.

See all Specifications
 • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.