Інші бренди компанії

LED

Лампа (з регулюванням яскравості)

5, 5 Вт (40 Вт), Цоколь E27, Тепле біле світло, Можливість регулювання яскравості 8718699592479 Find similar products
 • Правильне світло створює потрібну атмосферу

  8718699592479

  LED

  Лампа (з регулюванням яскравості)

  8718699592479 Find similar products

  Світлодіодні лампи Philips WarmGlow — це принципово новий тип світлодіодних ламп із регулюванням яскравості, які при затемненні змінюють відтінок на теплі тони традиційних ламп. Можна здійснювати перехід від функціонального яскравого світла до затишного освітлення. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Правильне світло створює потрібну атмосферу

Чим менша яскравість, тим тепліший відтінок світла

 • Затемнюється до теплого свічіння

  Затемнюється до теплого свічіння

  З цією лампою з регулюванням яскравості можливе затемнення від теплого світла 2200 К до світла з температурою кольору 2700 K. Чим сильніше затемнення, тим тепліший відтінок світла.

 • Лампи з довшим строком служби – працюють до 25 років

  Лампи з довшим строком служби – працюють до 25 років

  Завдяки строку служби, що складає до 25 000 годин, можна уникнути турбот з регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальним освітленням більш ніж 25 років.

 • Краща для вашого гаманця та для планети

  Краща для вашого гаманця та для планети

  Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 80% енергії порівняно з стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

 • Високий індекс кольоропередачі (CRI>80) для яскравих, живих кольорів

  Високий індекс кольоропередачі (CRI>80) для яскравих, живих кольорів

  Індекс кольоропередачі (CRI) описує вплив джерела світла на суб’єктивне сприйняття кольорів. У природного сонячного світла CRI дорівнює 100, й воно використовується як еталон для порівняння з усіма іншими джерелами світла. Індекс CRI світлодіодних ламп Philips LED завжди вищий від 80, що забезпечує правдивість та природність кольорів.

 • Розроблено для комфорту ваших очей

  Розроблено для комфорту ваших очей

  Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

 • Справжнє тепле біле світло, схоже на лампу розжарювання

  Кольорова температура цієї лампи складає 2700K, тому вона створює теплу, затишну атмосферу, ідеальну для відпочинку. Оптимально підходить для освітлення оселі

See all Specifications
 • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.