Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа на 155 Вт, A80, цоколь E27

  19 Вт – 155 Вт, E27, Тепле біле світло 8718699640514 Find similar products
  • Найсучасніша світлодіодна лампа для оселі

   8718699640514

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа на 155 Вт, A80, цоколь E27

   8718699640514 Find similar products

   Світлодіодні лампи Philips випромінюють тепле біле світло, приємне для очей, відрізняються довгим строком служби та забезпечують суттєву економію електроенергії. Завдяки сучасному та елегантному дизайну ця лампа з регулюванням яскравості стане ідеальною заміною традиційних матових ламп. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Найсучасніша світлодіодна лампа для оселі

  Створіть теплу, затишну атмосферу

  • Виглядає гарно навіть вимкненою

   Виглядає гарно навіть вимкненою

   «Ця гарна лампа із помітною "ниткою розжарювання" додає стильності та відтінок ностальгії будь-якій кімнаті. Виглядає гарно навіть вимкненою».

  • Без помітного мерехтіння

   Якщо джерело світла мерехтить, швидко змінюючи яскравість, воно може втомлювати очі, викликати головний біль та навіть провокувати напади фоточутливої епілепсії. Таке світло неприємне — але цей ефект зовсім не обов’язковий! Світлодіоди можуть мерехтіти, тому що вони швидко реагують на зміни струму від драйвера. Однак світлодіодні лампи Philips сконструйовано таким чином, щоб мінімізувати коливання вихідного струму драйвера, виключити фактори, які зумовлють мерехтіння. Так що ви зовсім не побачите мерехтіння.

  • Ви можете довіряти тому, що вказано на упаковці виробів Philips.

   У світловому промені відсутня інфрачервона складова, тобто не випромінюється тепло, а також відсутня ультрафіолетова складова, так що фарба тканин та предметів під цим освітленням не вицвітає.

  See all Specifications