Пропозиції

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа (з регулюванням яскравості)

  6, 5 Вт – 25 Вт, E27, Полум’я, Можливість регулювання яскравості 8718699629502 Find similar products
  • Доповніть вінтажний стиль

   8718699629502

   СВІТЛОДІОДНА

   Лампа (з регулюванням яскравості)

   8718699629502 Find similar products

   Цей шнур Philips Vintage із дротом у тканому обплетенні та металевим цоколем привнесе стиль «ретро» у вашу житлову кімнату. Для повноти вінтажності доповніть його світлодіодною лампою з цоколем E27 із лінійки Philips Vintage. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Доповніть вінтажний стиль

  Створіть свою ідеальну атмосферу

  • Розроблено для комфорту ваших очей

   Розроблено для комфорту ваших очей

   Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

  • Серія Vintage

   Колекція Philips Vintage доступна у наборі гігантських форм, а також у формі свічок та інших звичних формах, так що вона «впишеться» у ваш простір без потреби в будь-яких компромісах.

  • Високоякісний матеріал

   Цей візуально привабливий шнур із тканим покриттям гарантує, що після встановлення ваша лампа висітиме без нахилу. Напівматове атласне покриття металевого цоколю додає візуальної «антикварності» будь-якій лампі.

  • Довжина шнуру регулюється

   Довжина шнуру повністю регулюється: ви можете підвішувати його на різній висоті, утворюючи гнучку, динамічну комбінацію підвісного освітлення над робочою поверхнею на кухні, а також обіднім столом.

  See all Specifications
  • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.