Інші бренди компанії

СВІТЛОДІОДНА

Лампа (з регулюванням яскравості)

6, 5 Вт (40 Вт), E27, Полум'я, Можливість регулювання яскравості 8718696803479 Find similar products
 • Дизайн, що привертає увагу

  8718696803479

  СВІТЛОДІОДНА

  Лампа (з регулюванням яскравості)

  8718696803479 Find similar products

  Представляємо нове сімейство світлодіодних ламп Philips Vintage — колекцію,що нагадує звичні лампи розжарювання. Вони виділяються візуально та привертають увагу, додаючи відтінок ностальгії до вашого інтер'єру. See all benefits

Videos

[trigger to render Video Gallery]

Images

Дизайн, що привертає увагу

Виглядає гарно навіть вимкненою

 • Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Лампи з довшим строком служби – працюють до 15 років

  Завдяки строку служби, що складає до 15 000 годин, можна уникнути турбот із регулярною заміною ламп та насолоджуватись ідеальним освітленням більш ніж 15 років.

 • Краща для вашого гаманця та для планети

  Краща для вашого гаманця та для планети

  Технологія світлодіодного освітлення зберігає до 80% енергії порівняно з стандартною лампою розжарювання. Таким чином, вона окупиться та буде заощаджувати гроші рік за роком, водночас допомагаючи захистити навколишнє середовище.

 • Розроблено для комфорту ваших очей

  Розроблено для комфорту ваших очей

  Погані умови освітлення напружують зір. Надто яскраве світло — з’являються відблиски. Надто м’яке — починається мерехтіння. Але тепер ви можете робити ваше оточення яскравішим за допомогою світлодіодів, спеціально розроблених так, щоб вони не втомлювали очі, та створити ідеальну атмосферу у вашій домівці.

 • Вінтажний стиль, сучасна світлодіодна технологія

  Класичні світлодіодні лампи базуються на стандартній енергоефективній світлодіодній технології. Тепер ви можете тішити погляд лампами у стилі «ретро», в яких найсучасніші технології поєднані з вінтажним дизайном.

 • Форма та розмір подібні до звичайних ламп розжарювання

  Ця економічна світлодіодна лампа із звичною формою та приємним дизайном — це ідеальна заміна традиційних ламп розжарювання.

 • Шнур

  Лампи Philips слід використовувати разом із одним з декоративних кабелів Philips: це доповнить внутрішнє освітлення та наблизить вашу оселю до індустріального стилю.

 • Серія Vintage

  Колекція Philips Vintage доступна у наборі гігантських форм, а також у формі свічок та інших звичних формах, так що вона «впишеться» у ваш простір без потреби в будь-яких компромісах.

 • Ефект надзвичайно теплого світла

  Світло може мати різні кольорові температури, що вимірюються у градусах Кельвіна (K). Лампи із низькими показниками кельвінів дають більш тепле, спокійне світло, в той час як лампи з вищим числом кельвінів світять прохолодніше та підбадьорюють.

See all Specifications
 • Розроблено для комфорту ваших очей. Відвідайте веб-сторінку www.philips.com/eyecomfort та дізнайтеся про мерехтіння, блимання, а також про інші характеристики та показники виробів.