Пропозиції

  Hue White

  Початковий комплект: 2 розумні лампи із цоколем E27 (800)

  До 800 лм*, М’яке біле світло, Просте налаштування, Комутатор Hue Bridge в комплекті 8719514250901 Find similar products
  • Зручне інтелектуальне освітлення

   8719514250901

   Hue White

   Початковий комплект: 2 розумні лампи із цоколем E27 (800)

   8719514250901 Find similar products

   Почніть створювати свою розумну систему освітлення з цього початкового комплекту, до складу якого входять дві розумні лампи з м’яким білим світлом і комутатор Hue Bridge. Це повний набір для індивідуального керування освітленням оселі та всіма його чудовими можливостями. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Зручне інтелектуальне освітлення

  • Інтелектуальне віддалене керування освітленням

   Інтелектуальне віддалене керування освітленням

   За допомогою програми Philips Hue можна контролювати освітлення віддалено, перебуваючи в будь-якому місці. Перевірте, чи не забули ви вимкнути світло, йдучи з дому, або ввімкніть лампи, якщо затрималися на роботі.

  • Осяяна світлом оселя до вашого приходу

   Осяяна світлом оселя до вашого приходу

   Налаштуйте програму Philips Hue так, щоб вона розпізнавала, коли ви наближаєтеся додому. Ви ще навіть не встигнете вийти з машини чи дійти до кінця стежки, як вибрані вами розумні світильники ввімкнуться автоматично.

  • Враження присутності, навіть коли вас немає вдома, завдяки розумним світильникам

   Враження присутності, навіть коли вас немає вдома, завдяки розумним світильникам

   У програмі Philips Hue можна встановити розклад освітлення на випадок, коли вас немає вдома. Ваші розумні світильники вмикатимуться у вибраний вами час, а інколи й за кілька хвилин до або після нього, щоб максимально реалістично імітувати вашу присутність у будинку.

  • Керування за допомогою програми або голосу*

   Керування за допомогою програми або голосу*

   Philips Hue підтримує Alice, Siri та Google Assistant. За допомогою простих голосових команд можна зменшувати чи збільшувати яскравість і змінювати колір освітлення для окремого світильника або відразу всіх світильників в домі. Для голосового керування потрібен комутатор Philips Hue Bridge і сумісний пов’язаний пристрій.

  See all Specifications