Пропозиції

  Hue White and Color Ambiance

  Початковий комплект: 3 розумні лампи із цоколем E27 (800) + регулятор яскравості

  До 800 лм*, 3 лампи E27, Біле та кольорове світло, Комутатор Hue Bridge в комплекті 8718699748234 Find similar products
  • Необмежені можливості

   8718699748234

   Hue White and Color Ambiance

   Початковий комплект: 3 розумні лампи із цоколем E27 (800) + регулятор яскравості

   8718699748234 Find similar products

   Створіть кольорову світлову атмосферу в будь-якій кімнаті за допомогою початкового комплекту Philips Hue White and Color Ambiance. До його складу входить три кольорові розумні лампи E27, Hue Bridge і вимикач-регулятор яскравості. Контролюйте освітлення й відкрийте для себе безмежні можливості інтелектуальних функцій. See all benefits

  Videos

  [trigger to render Video Gallery]

  Images

  Необмежені можливості

  для надзвичайних вражень

  • Ваш настрій у ваших руках завдяки розумним світильникам: від теплого до холодного білого світла

   Ваш настрій у ваших руках завдяки розумним світильникам: від теплого до холодного білого світла

   Скористайтеся понад 50 000 відтінків білого світла (від теплого до холодного), щоб створити потрібний настрій для роботи, ігор або відпочинку в будь-який час. Комфортно почніть свій ранок завдяки яскравому холодному білому світлу, що зарядить вас енергією, а ввечері готуйтеся до сну в променях світла золотистих тонів.

  • Ігри у світлі розумних кольорових світильників

   Ігри у світлі розумних кольорових світильників

   Можливості Philips Hue безмежні: завдяки понад 16 мільйонам кольорів ви можете перетворити свою оселю на ідеальне місце для вечірок, утілити в життя чарівну казку перед сном і багато іншого. Скористайтеся попередньо налаштованими кольоровими режимами освітлення, щоб створити відчуття літа в будь-яку пору року, або використайте власну фотографію, щоб оживити в пам’яті особливу мить.

  • Інтелектуальне віддалене керування освітленням

   Інтелектуальне віддалене керування освітленням

   За допомогою програми Philips Hue можна контролювати освітлення віддалено, перебуваючи в будь-якому місці. Перевірте, чи не забули ви вимкнути світло, йдучи з дому, або ввімкніть лампи, якщо затрималися на роботі.

  • Синхронізуйте фільми, телепрограми, музику та ігри з розумним освітленням 

   Синхронізуйте фільми, телепрограми, музику та ігри з розумним освітленням 

   Відкрийте для себе нові обрії у світі розваг – синхронізуйте дії на екрані або ритм музики з розумними світильниками*. Виберіть спосіб синхронізації світильників із фільмом, музикою (зокрема, з використанням інтеграції зі Spotify!), телепрограмою або грою – і ваше освітлення заграє барвами в унісон.  * Потрібен комутатор Hue Bridge 

  • Бездротове керування за допомогою вимикача-регулятора яскравості з комплекту

   Бездротове керування за допомогою вимикача-регулятора яскравості з комплекту

   За допомогою вимикача-регулятора яскравості з живленням від акумулятора можна одночасно керувати навіть 10 розумними світильниками. Вимикач можна зняти з настінного кріплення та використовувати як пульт дистанційного керування. Він дає змогу зменшити або збільшити яскравість світла або вибрати один із чотирьох попередньо налаштованих режимів освітлення.

  • Керування за допомогою програми або голосу*

   Керування за допомогою програми або голосу*

   Philips Hue підтримує Alice, Siri та Google Assistant. За допомогою простих голосових команд можна зменшувати чи збільшувати яскравість і змінювати колір освітлення для окремого світильника або відразу всіх світильників в домі. Для голосового керування потрібен комутатор Philips Hue Bridge і сумісний пов’язаний пристрій.

  • Розумні світильники, що допомагають прокидатися та засинати

   Розумні світильники, що допомагають прокидатися та засинати

   Налаштуйте освітлення так, щоб уранці яскравість поступово збільшувалася в заданий час, імітуючи схід сонця та ви прокидалися бадьорими на початку дня. Увечері м'яке, тепле світло допоможе вам розслабитися, зніме напругу й покращить сон.

  • Hue Bridge – центр автоматизації «розумного будинку"

   Hue Bridge – центр автоматизації «розумного будинку"

   Комутатор Hue Bridge – важливий компонент персональної інтелектуальної системи освітлення Philips Hue. Це інтелектуальна система, що обмінюється даними з розумними лампами та програмою Hue, забезпечуючи злагоджену роботу всіх компонентів. Вона також дає можливість скористатися функціями автоматизації «розумного будинку», зокрема створювати розклади та встановлювати таймери.

  See all Specifications